Hepimiz gerçek kişiler tarafından takip edilmek isteriz, çünkü beğenilmek güzel bir şeydir özellikle de birilerinin sizi beğenmesi kadar güzeli yoktur. Peki ama bu beğenenler gerçek değilde sahte instagram hesabına sahip kişilerse.

Asıl konumuza gelelim, neden sahte instagram hesapları benim profiimi takip ediyor bu sahte fake instagram hesaplarından nasıl bir anda kurtulur arınabilirim diye bir çoğumuz merak ediyordur eminim. Çünkü kimsenin sizin üzerinizden rant yapmasını istemeyiz. Aksine sizi beğenmelerinin amacı gerçekten sizi beğenmek olmalı ki gönderilerinize de beğeni alabileseniz. Yoksa biliyorsunuz sahte hesaplar sizi beğenmiyor sacece takip ediyor ve asalak misali sizin profiliniz üzerinde yaşıyor. Gelelim bu sahte hesapları topluca nasıl sileceğinize. Öncelikle igexorcist.com web sayfasına gidiyoruz. İnstagram hesabınızla giriş yapıyoruz ve uygulamaya izin veriyoruz (daha sonra izin verdiğimiz uygulamayı kaldıracağız) hemen ardından aşağıdaki görüntü karşımıza geliyor.

instagram-sahte-takipçileri-silmek-2

Bu ekran geldiğinde de Request Rebuild butonuna tıklayıp bekliyoruz. Hemen altında istatistiklerimiz çıkıyor sahte hesap sayısı ve bazı bilgiler yer alıyor. Sahte hesapların silinmesi bir müddet zaman alabilir. O nedenle bir kaç gün beklemeniz gerekebilir. İşimiz bitince çıkış yapabiliriz. Hemen ardından tekrar instagram uygulama kaldırma bölümünden kabul ettiğimiz izin verdiğimiz uygulamayı kaldırabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Nehir Fatih ve Annesi - Evleneceksen gel Büyük Kavga başlıklı makalemizde canlı Evleneceksen gel izle, Evleneceksen gel ve Evleneceksen gel fatih hakkında bilgiler verilmektedir.