İnditex mağazaları dendiğinde aklımıza gelen en büyük alışveriş mağazalarından birisidir Zara. Herkes gibi sizin de sadece bir kaç günlük indirim günlerini merak ettiğinizi biliyorum. Ben de bunun için küçük bir çalışma yaptım sizin için indirim günlerini araştırıyorum. Zara’ın daha çok gençlere hitap ettiğini biliyoruz fakat tarz sahibi olmak isteyen her yaştan insanında uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Bir çok AVM’de Zara ve Zara’nın grubundaki şirketler AVM’ye kira ücreti ödemiyor ne kadar ilginç ama neden düşündünüz mü? O kadar insanı o AVM’ye çekebilen çok fazla mağaza yok ama Zara bunu sağlıklı bir şekilde başarıyor. Özellikle İzmir ve İstanbul 2017’de Zara mağazalarında bu sayede daha fazla indirim yapar oldu. Sitemizde çok fazla Zara indirim günlerinden bahsediyor ki artık İndetix grubu gelip bana sana indirim günlerini herkesten önce paylaşacağım ve sen de sitende takipçilerinle paylaşacaksın dedi. Sizin sayenizde İnditex’in Türkiye grubu ile iletişim kurabilir oldum.

Zara indirim günleri

Geçtiğimiz günlerde bir takipçimiz anlattı, Zara 2017 indirim günlerini bizden öğrenip hemen Zara’nın yolunu tutmuş. 2017’nin moda rengi siyah bunu artık bilmeyen yoktur. Dikkat ediyorsanız eğer Zara’da indirim gruplarında veya indirim olmayan ürünlerde, gri ve siyah renklerinin hakim olduğunu görebiliriz. Zara geçtiğimiz yıl 10 ekim 2016 günü indirim yapmıştı fakat neredeyse kimsenin haberi olmadı ama dikkat ettiyseniz biz instagram hesabımızdan duyurduk ve herkes gidip kırmızı etiketli ürünleri buldu ve neredeyse 130TL’lik yeleği, hırkayı 75TL’ye aldı. Siz de bizim instagram’dan Zara hakkında güncel gerçek indirim günlerini alabilirsiniz.

Herzaman olduğu gibi Zara’nın parfümleri çok moda siz de eğer onları indirimli almak istiyorsanız eğer mağazaya gitmeniz gerekiyor. Zara’nın online sitesinden alışveriş yapmak ama indirimli alışveriş yapmak istiyorsanız eğer yetişemeyebilirsiniz daha indirim başlamadan bitti yazıyor çünkü yalan. Zara’nın internetten alışveriş mağazasını daha çok dükkanda bulamadığınız bedenleri almak için kullanabilirsiniz. Çünkü Zara Online Alışeriş sitesinde tüm ürünler var. Duymayan kalmadı sanırım Zara Türkiye’de online alışveriş sitesini açtı siz de Zara için bizden indirim kodunu öğrenip zara.com/tr adresinde indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Zara’nın indirim kodları olsun, ya da indirim günleri olsun ne varsa burada sizin için aşağıdaki canlı yayın akışı bölümümüzden sunmaya çalışacağız. Sadece yapmanız gereken bizi sürekli takip etmek. Kolay gelsin Zara severler…

“ÇILGIN HAZİRAN 2017 İNDİRİM 02 temmuz 2017’de SAKIN KAÇIRMAYIN”

 

Bir önceki yazımız olan İnditex Grubu Zara 2017 - 2018 Sonbahar Kış İndirimi başlıklı makalemizde indirim günleri zara ve inditex indirim hakkında bilgiler verilmektedir.