«
beyaz_show_konuklari_yeni_bölüm

Her hafta sevilerek izlenen Beyaz Show programına yeni konuklar, izleyiciler içinde genelde üniversite öğrencileri geliyor. Hatta herkes soruyor; bu hafta Beyaz Show konukları kimler ve hangi üniversite gelecek diye. Geçtiğimiz hafta yayınla ilgili bir sorun olmuştu, bu hafta yani 09.01.2014 cuma günü Beyaz Show yeni bölümüyle ekranlarımızda olacak.

Geçtiğimiz haftalarda Candan Erçetin’le yaptığı skeç ve devamı çok konuşulnuştu hem Beyaz Show Beyazıt Öztürk’ten hem de Candan Erçetin’den cevap gelmişti ve Beyaz Show severleri bir hayli güldürmüştü. Beyaz zaten her hafta gelecek olan yeni bölüm konuklarına mutlaka bir takıyor bundan kaçış yok bu durumda gelecek olan konukları ne kadar sevsekte bizi eğlendirmiyor değil hani :)

 Beyaz Show’un web sayfasında ya da Kanal D’nin resmi web sayfasında henüz 09 ocak 2015 cuma günkü konukların isimleri belirtilmemiş. Eğer Beyaz Show yeni yılın yeni bölüm konukları ve misafirlerin üniversiteli hakkında bilgi düşerse hemen yayınlarım.

Beyaz Show’un bu haftaki konukları Mahsun Kırmızıgül, Talat Bulut, Metin Yıldız, Erdem Yener,Büşra Pekin ve Göksel!

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *