«
izmir-karsiyaka-2015-moda-haftasi

İzmir’den çokta fazla görmeye alışkın olmadığımız hareketlerden biri diyebiliriz Karşıyaka Moda Haftası için. Resmen Mercedes Benz Fashion Week (MBFW) bile meydan okuyabilecek bir organizasyon düşünün işte tüm hepsi Karşıyaka moda haftası 2015’de sizlerle bir araya gelecek. Hiç görmediğiniz güzel mankenleri bir arada görebileceğiniz dolu bir üç günden bahsediyorum size.


Karşıyaka’ya bir çok artı katacak olan etkinlikte göz kamaştıran mankenlerden; Elif Ece Uzun, Merve Büyüksaraç ve Ebru Öztürk yer alacak. Karşıyaka 2015 moda günlerine katılmak tamamen ücretsiz yani halka açık. Her moda ruhuna sahip insan ya da moda siteleri ile ilgilenen bu tür hobilere sahip modacılarımızı moda haftası etkinliğimize bekliyoruz. Karşıyaka moda haftası; 4-5-6 Nisan 2015 tarihinde Rönesans Ajansın katkılarıyla, Bostanlı Rekreasyon alanında gerçekleşecek.
İzmir’e iyi bir şeyler katmak isteyen yetkililer, Karşıyaka’nın yakın zaman da İstanbul’u geçecek moda merkezi olacağını söylüyorlar. Bunun biz moda severler için ciddi anlamda büyük artılar sağlayacağını düşünüyorum. Siz de eğer bir bilet alıp moda haftasına katılmak istiyorsanız eğer hiç durmayın sizi de bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *