«

Sizin de benim gibi elektrik süpürgeniz mi bozuldu? Ya da en iyi elektrik süpürgesini mi arıyorsunuz. Yoksa Artık eskiden elektrikli süpürgenizi, güçlü, sessiz, torbasız bir elektrikli süpürge makinesi ile mi değiştirmek istiyorsunuz o halde doğru adrestesiniz.

Eğer yeni bir elektrik süpürgesi alacaksanız ve tavsiyeye ihtiyacınız varsa bana kulaklarınızı kocaman açın. Aslında bu elektrikli süpürgenin en kalitesi Kirby elektrikli süpürgesidir. Çünkü Kirby halının veya yorganın üstündeki görünmeyen tozları bile içine çekebilir. Biraz sanayi tipi diyebiliriz fakat bizim evimiz için sıradan bir makine yeterli olacaktır. Örneğin Philips, Miele, Bosch gibi markaları kullanarak daha uzun ömürlü elektrikli süpürgesine sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerin gerçek çekip güçleri 800w civarında üstünde yazanlara aldanmayın. Önemli olan elektrikli süpürgesinin gerçek emiş gücüdür. Ona bakarsanız 800w’lik bir makinanın üstünde 3000w yazması makuldur. Bu tür makinaları torbasız olarak kullanabilirsiniz. Böylece torba eziyetinden ve masrafından kurtulabilirsiniz. Torbasız süpürgenin kutusunu direkt olarak çöpe dökerek temizleyebilir hatta yıkayabilirsiniz. O nedenle oldukça eziyetsiz bir ürün diyebilirim.

 

Miele

Philips

Bosch

Buradaki ürünlere bakacak olursak eğer en mantıklısı ve teknolojisi en iyi olupta en ucuz olan Philips görünüyor. İyi alışverişler bayanlar.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. admin

    Siz de yazar mısınız hangi model elektrikli süpürge kullanıyorsunuz? Kullandığınız elektrikli süpürgenin sizin için vazgeçilmezleri nelerdir?