2016 Senesinin Erkek Modası

Günümüzde erkeğin modasını artık erkek moda bloggerları belirler oldu. Günümüzde trend, popüler moda bloggerları erkekler nasıl giyinmesi gerektiğine örnek oluyorlar. Gerek instagramdaki hesaplarıyla gerekse de blogger web siteleriyle 2016 yılında nasıl giyinilip nasıl trend olunacağını gösteriyorlar. Eskiden olsa insanlar popüler alanlarda erkeklerin giydikleri tarzlardan ya da magazinlerdeki kıyafet tarzlarından etkilenerek ve esinlenerek kendilerine bir tarz yaratıyorlardı. Fakat günümüzde moda siteleri ve moda bloggerları oldukça çoğaldı. Gerek yaşam tarzları, gerek duruşları gerekse de giydikleriyle herkesin beğenisini toplayan modacılar tüm erkeklerin fenomeni haline gelerek bir akım yarattılar.

Erkek modası diyince aklınıza illaki kıyafetler gelmesin. Aklınıza gelebilecek en önemli noktalardan birisi yaşam tarzı olabilir, duruş, davranış, gidilecek yerler, instagramdaki resimlerden çıkarttığınız duygular, moda sitesindeki makalelerin içeriklerinden aldıklarınız gibi bir çok durum söz konusu. Siz de eğer artık bir stil ve bir tarz sahibi olmak, bayanlar tarafından beğenilmek ve övgü almak istiyorsanız eğer bu işi bilen moda bloggerlerini takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Moda Adamı başlıklı makalemizde adam gibi moda, adamgibimoda ve fashion man hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.