«
Abbas Güçlü ile Genç Bakış

Abbas Güçlü’nün programında bu hafta gerçekten size faydalı olabileceğini düşündüğüm bir konu işleniyor o nedenle mutlaka izlemenizde yarar var. Genç Bakış programının, 27 Nisan gecesi saat 01:00 konuğu Profesör Doktor Sinan Canan oluyor.

Prof. Dr. Sinan Canan bize beynimizin çalışma sistemini anlatıyor. Hepimizin merak ettiği konulardan birisi beynimizi daha çok nasıl çalıştırır ve kullanmadığımız bölümünü nasıl kullanabiliriz. Abbas Güçlü ile Genç Bakış farkı ile siz de beyninizi yaşlanmaya karşı korumak için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yapay zekamı daha üstün yoksa beynimiz mi? Yabancı dil öğrenmek için beynimizin hangi alanını kullanmamız ve nasıl kullanmamız gerekiyor.

Bütün bu soruların cevapları Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında olacak o nedenle sakın kaçırmayın gerçekten faydalı bir bölüm olacak.

Bir önceki yazımız olan 23 Nisan 2016 Çocuk Şenliği TRT1 Ekranlarında başlıklı makalemizde 23 Nisan 2016, 23 Nisan 2016 çocuk bayramı ve 23 nisan çocuk bayramı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *