«
Alexa-da-yukselmek-dusmek

Biliyorsunuz Alexa, tüm dünyada sitelerin perfomans sıralamasını tutan bir sistemdir. Bu sistem web master sisteminde ciddi anlamda kabul görmüştür. Alexa’da ki düşüşünüz sitenizin kalitesini ve değerini göstermektedir.

Alexa sıralamasında düşmek veya yükselmek aslında çoğu zaman sizin elinizdedir ve bunun için çok şey yapmanıza gerek yoktur aslında. Herkesin webmaster forumlarına yazdığı gibi sayfalarca önerilerde bulunmayacağım. Alexa sıralamasında yükselmek için yapmanız gereken neyse sadece onları yazacağım ve benim yöntemimle kesinlikle hızlıca alexa sıralamasında düşeceksiniz. Böylelikle reklam pazarında ve sitenizin itibari konusunda herkesin kolaylıkla bilgi sahibi olmasını sağlayabileceksiniz.

Öncelikle sitenize özgün makaleler çekerek daha fazla hit almayı sağlayın ve bu makaleleri mutlaka sosyal imleme siteleriyle destekleyin. Üşenmeyin, sosyal imleme sitelerine sitenizi tek tek kendiniz ekleyin. Daha sonra sitenize Alexa Widget’ini koyun. Bununla beraber iş yeriniz de veya evde kullandığınız tüm browserlere alexla toolbar kurun ve açılış sayfanızı yükselmesini istediğiniz web sitesi olarak belirleyin. Sitenizi özgünlüğü korudukça ve stabil hit almaya devam ettikçe siteniz hiç kapanmadığı sürece hızla alexada yükseleceksiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *