«
askinbedeli-star-2015-316. bölüm moda izle

Aşkın Bedeli dizisi 12:30 öğlen saatlerinde izlediğiniz, haftaiçi hergün yayınlanan vazgeçemediğiniz bir dizi kuşağıdır. Aşkın Bedeli 316. bölüm 18.02.2015 tarihli bölüm özeti aşağıdaki gibidir;

Sedef, başkalarına da zarar vermesin diye Fatma’nın işlerine burnunu sokar fakat bu durum bilmez ki onun başına büyük dertler açacaktır. Poyraz ise cinayeti çözmek için tüm şüphelileri araştırmaya devam edecektir. Oğuzer’lerin evindeki dinleme casus cihazı arıza yapınca en sonunda evi basar ve herkesi sorguya çeker.

Bu sırada da Rüstem’in uzun süredir bir sırrı artık gün yüzüne çıkacaktır peki ya Rüstem’in sırrı nedir.

Gülnare ve Emir’in evi belediye tarafından mühürlenmiştir. Bu durumda Haydar’ın hastaneden çıkmasına çok sevinememişler hatta sokakta kalmaların sıkıntısını yaşamaktadırlar. Herkesin kalabileceğini yeni yerler bulan Emir, artık para kazanması gerekmektedir. Emir kolay paranın Arap Faik’te olduğunu bilir ama yakınları onu engeller.

Bir önceki yazımız olan Deniz Yıldızı 1176.Bölüm 18 Şubat 2015 Özeti başlıklı makalemizde 18.02.2015 Deniz Yıldızı, deniz yıldızı ve Deniz Yıldızı 1176. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *