Bayan Kaban Modelleri 2016

Kış aylarında ihtiyaç olduğu kadar şık, zarif ya da enerji dolu görünmenin de anahtarı olan kabanlar, bayanlar için her zaman özel önem taşıyor. Çünkü kışın ne giyersek giyelim, nasıl bir tarz ortaya koyarsak koyalım üzerine kaban giyerek kapattığımız için yalnızca kabanın tarzı ön plana çıkabiliyor. Bu durumda kaban artık bir ihtiyaç olmaktan çıkıp stilimizin en önemli parçası haline geliyor. Kaban modası her kış farklılık gösterse de aslında her bayan kendi tarzını ve ne istediğini bildiği sürece hangi kaban modelini de alacağına rahatlıkla karar verebiliyor.

 

Bu nedenle kabanların diğer kıyafetlere göre daha büyük bir özenle tasarlandığını söylemek mümkün. ayrıca hem soğuktan çok iyi koruyan, hem de her tarza hitap eden bayan kaban modelleri tasarlamanın ne kadar zor olduğu düşünüldüğünde, bu konuda gerçekten iyi seçimler yapmak gerektiği bir kez daha anlaşılıyor. Bayanlar için kaban modellerinde birçok faktör ön plana çıkıyor. Bunlardan en önemlisi tabi ki soğuktan yeterince korunabilmek. Bunun için kaşe kabanlar her zaman ön plana çıkıyor. Bayanlar çoğu kez birden fazla renkte kaşe mont alarak farklı görünmekten hoşlanıyor.

Ancak modellerde genelde farklılık sağlayan hakim yaka, bebe yaka ya da sivri yaka tasarımların oluşu. Ayrıca büyük düğme detayları ya da asimetrik fermuarlar da kaşe kabanların model olarak birbirinden ayrılmasını sağlıyor. Bunun dışında nubuk tarzı kabanlar da hem sıcak tutuyor, hem de daha genç gösteriyor. Ancak bu tarz kabanlar çok kalın ve şişme tarzda olduğundan, vücut tipine göre seçim ön plana çıkıyor. Spor tarzda giyinmeyi seven bayanlar ise içi pamuklu ya da yünlü, dışı ise kot ya da keten olan kaban modellerine yöneliyor.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.