«

Dolap dizmek kadınlar için gerçekten son derece zevk verici bir uğraştır. Kendilerine yakışan ve en önemlisi de ihtiyaçları olan elbiseleri seçerken deşarj olan hanımlar, kıyafetlerinin birbirleri ile uyumlu olmasına da ayrı bir özen gösterirler. Tek ve alakasız bir parça kıyafeti asla onların dolaplarında göremezsiniz çünkü kıyafet alırken zihinlerinden bununla veya bununla kombin yaparım diye kesinlikle geçirirler. Aynı şey örgü örerken de geçerlidir. Becerikli elleri ile kendilerine kıyafet tasarlarken nasıl kombin edileceği ince ince düşünülür ve hatta örgüye başlamadan önce renkler de ona göre seçilir. Her kadın örgü örebilir diye bir kural yoktur fakat hanımların çok istedikleri şeyleri mutlaka elde ettikleri düşünülecek olursa güzel bir örgü kıyafet edinmek onlar için dert değildir. En önemlisi de örgü örmeyi beceremeseler bile ördürecek birini muhakkak ki bulurlar. Bu konuda annelerin hakkını ödeyemeyeceğimiz aşikar olduğu için örgü kıyafet edinmenin en güzel yanı da anneden bir hediye daha edinmektir. Kıyafet edinirken özellikle örgü yelekler ile harika duracak tişört veya badiler aldığınız olmuştur. Bu tarz giyinmek neredeyse tüm hanımların günlük seçenekleri olduğundan, örgü yelekler asla raflardan inmez. En güzel yanı ise hafif serin bir havada sizi bunaltmadan ısıtabilecek seçenekler olmasıdır. Kot pantolonlar ile daha sık kullanılsalar bile son zamanlarda moda olan taytlar, örgü yeleklerin vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Kalça ve basen bölgesini zarif bir şekilde kapatarak hanımların daha rahat hareket etmesini sağlamalarının yanı sıra boyu da daha uzun gösterirler.

Örgü yelek satın alırken mutlaka üzerinizde denemenizi tavsiye ederim çünkü fazla uzun olması da aslında boy açısından risk taşıyabilir. Örneğin çok kısa boylu bir kadının dizlerine kadar uzanan bir örgü yelek giymesi boyunu daha kısa göstererek çirkin bir görüntü yansıtabilir. O yüzden örgü yeleklerinizi kendiniz örerseniz daha şanslı olursunuz. En azından üzerinize tam oturmasını sağlar ve boyunu da kendi boyunuza göre rahatça tasarlayabilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza ne alsam diye düşünüp dururken el emeği göz nuru bir örgü yelek ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Veya eğer minik bir kız annesiyseniz iki örgü yelekle göz alıcı anne kız kombineleri oluşturabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *