«
Beni Affet-712.Bölüm-19 Şubat 2015

Sait öyle bir şeyler yapıyor ki Beni Affet dizisinde 712. Bölüm‘de Leyla’nın herkesin önünde zor durumda kalmasına neden oluyor. 19.02.2015 bölüm özeti; Biliyorsunuz Berat, Bahar’a tecavüz etmişti, bu durumdan haberdar olan Aykut efendi Bahar’la görüşmek istemektedir. Ayrıca Bahar bir süredir tehditler almaktaydı Kardelen’den bu duruma Kardelen’in sebe olduğundan tamamen habersizdir.

Eşi Umut’a ve tüm herkese kendisini rezil eden Sait’e Leyla acayip derecede gıcık olmakta ve yakalasa bir kaşık suda boğmak istemektedir. Cüneyt’le birlikte otelde kalan Melis’e, Feride aşırı derecede çok sinirlenecektir. Aslında Nalan ve Eylül onu bu kadar gazlamasa bu iş buraya gelmez sonuçta adamcağız zorla kaldı otelde eşine gitmek istedi kız salmadı. Osman ise bu durumun böyle gitmesine çok üzülür ünkü biliyordur ki bu işte onunda bir payı vardır.

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim 18 Şubat 2015 Show TV başlıklı makalemizde bu tarz benim, Bu Tarz Benim 18 şubat 2015 ve Bu Tarz Benim 18.02.2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *