Böyle film mi olur: Ali baba ve yedi cüceler

Cem Yılmaz’ın filmleri gerçekten ne kadar beğenilmese de kendini izlettirme nedeni özgün olmasıdır. Kurgusunun saçma olması, bayat espirilerinin olması ya da yavan olması hiçbiri dikkat çekmiyor ama bu adamın filmleri gerçekten merak ediliyor ve severek izleniyor çünkü filmler kendini izlettiriyor.

 Cem Yılmaz’ın Ali Baba ve 7 Cüceler Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

13 Kasım 2015 cuma günü vizyona girmesi beklenen Ali baba ve yedi cüceler filmi şimdiden heryerde mevut fragmanlarıyla gülmekten kırıp geçiriyor. Sİz de internette araya güzel bir fragman bulabilirsiniz. İrina ivkina’nında oynadığı film böyle güzel bir bayanla daha banko olması normal. Ayrıca filmde Çetin Altay ve Zafer Algöz’de oynuyor. Gülmek için yer arıyorsanız eğer Ali baba ve yedi cüceler filminin seanslarını şimdiden İzmir ve İstanbul için göz atmanızda yarar buluyorum.

Bir önceki yazımız olan Lezzetin Haritası 05 Ekim 2015 Özeti başlıklı makalemizde Lezzetin Haritası, Lezzetin Haritası 05.10.2015 ve Lezzetin Haritası fethiye hakkında bilgiler verilmektedir.

“Böyle film mi olur: Ali baba ve yedi cüceler” için bir yanıt

  1. This is very funny turkish film. I now cem yılmaz artist he is femous in turkey. Thank you. Im arabic man i like people turkish man.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.