«
haftasonu-izlenecek-film-tavsiyeleri

Herkes düşünür durur hangi filmi izlesem diye ben düşünmüyorum çokta fazla bu konuda derin kıstaslarım yok. Bir çok sitede izlenmesi gereken 100 film kriterlerini çoktan izledik bitirdik. Şimdi zaman günümüz güncel filmlerini takip edip kaçırmadan izlemekten geçiyor.

Benim doğru filmi seçmemdeki taktik bu film sitesine gidiyorum daha sonra her gün eklemiş olduğu filmlerden en çok yorum yapılan filmi izliyorum. Genellikle insanların üzerinde konuştuğu filmler iyi çıkıyor ve hiç bu zamana kadar pişman olmadım ya da filmi yarıda kapamadım. Siz tabi kendi izlemek istediğiniz kategoride daha çok yorum yapılmış bir filmi seçebilirsiniz. Mesela ben bilim kurgu filmlerini tercih ediyorum o konuda neredeyse tüm filmleri izliyorum. Ayrıca sizlere önerdiği günü filmi tavsiyesini de bu hafta sonu izlenecek filmlerinizin arasına ekleme konusunda ciddi anlamda yardımcı olacağını söyleyebilirim.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *