«
kış saati uygulaması 2015-2016

Biliyorsunuz önümüzdeki günlerde seçim sürecimiz var ve herkesin tatil yerine sandığa gitmesini bekliyoruz. Bu arada yine öyle bir döneme denk geldi ki o da dünyada saatlerin 25 ekim 2015’de geri alınması gerekiyor ama biz seçim günü gün ışığından daha fazla yararlanabilmek adına 08 Kasım 2015 tarihinde Türkiye saatleri ileriye alınacak. Herkes şimdiden, Türkiye saatleri ne zaman geri alınacak diye soruyor ama cevaplar belli oldu.

Kış saati uygulamasının doğuracağı hatalardan biriside elektronik cihazların otomatik olarak kendilerini 25 Ekim 2015’de geri alacak olması. O nedenle siz cep telefonunuza o sırada çok dikkat edeceksiniz ve kendini 8 ekim’den önce geriye aldıysa eğer gerekli düzenlemeleri yapacaksınız. Sizlere önerim bilgisayarın gün ışığından yararlanarak saat ayarlamasını yapı kapatmanız gerekiyor. Ayrıca iphone ve android işletim sistemli telefonlarınızdan da saati otomatik ayarla bölümünü şimdiden kapatın.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *