Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Yaz aylarının gelmesiyle beraberinde düğün sezonunu da birçok çift açtı. Düğün sezonunun açılmasının yanı sıra birçok gelin adayı, kendisine en uygun gelinliği bulma telaşında da günler boyunca arayışlarını sürdürüyor. En uygun ve en güzel gelinliği bulmanız konusunda size yardımcı olabileceğimiz, burçlara göre gelinlik seçimi denetlemesi yazımız mevcut.

 

Bu yazıyı kendi burcunuza uygun olan gelinliği seçebilmenizi kolaylaştırma açısından yazmış bulunuyoruz. İşte çeşitli burçlara göre gelinlik seçimleri…

 

Koç: Başarılı bir şekilde ruhunuzda ki enerjinizi yansıtabilmeniz açısından size en uygun seksi, çarpıcı ve modern görünümlü izler taşıyabileceğiniz gelinlik uygun olacaktır.

 

Boğa: Uzun kuyruğu bulunan, dantel işlemelerinin gelinlik üzerinde güzel durduğu ve kabarık bir gelinliğin olduğu gelinlik modeli tam boğa burcu olanlar içindir.

 

İkizler: Asimetrik ve bohem tarzında ki çeşitli gelinlik modellerini tercih ederek güzel tarzda görünüm yaratabilirsiniz. Kendinizi rahat hissetmeniz açısından en uygun desenli ve modelli gelinlik olacaktır.

 

Yengeç: Ruhunuzda ki mistik havayı güzelce açığa çıkartabilmeniz için uzun duvaklı gelinlik, zarif işlemelerinin bulunmasıyla harika bir şekilde sizi iyi hissettirecektir.

 

Aslan: Gösteriş dolu güzel görünümde ki pırıltılı taşlarla birlikte hafif bir dekoltenin de bulunmasıyla harika tercih yapmış olabilirsiniz.

 

Başak: Saf ve duruluğunuzu en iyi şekilde yansıtmanız için, uzun kuyruğu olan, duvaklı incilerle bezenmiş tasarımda ki çeşitli gelinlik modelleri sizler için uygundur.

 

Terazi: Çiçek veya gül gibi motiflerinin gelinlik üzerinde bulunmasıyla beraber inci ve dantellerin de olmasıyla en uygun gelinlik modelini bulmuş olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Akrep: Vücut hatlarınızı güzelce ve seksi bir şekilde gösterebileceğiniz gelinlik modelleri size en uygun olanlarıdır. Masumiyetinizi de gösterecek şekilde seçimlerinizi yapmaya özen gösterin.

 

Yay: Bedeninizi güzelce saracak gelinlik modellerinden eteği kabarık model çeşitleri tam size göredir. Dilediğiniz takdir de çekici olan veya süsleme de çiçeklerin kullanıldığı modeller de uygun olabilir.

 

Oğlak: Gelinliğinizin şıklığını taç ve duvakta ki detaylar göstereceğini düşünüyorsunuz. Bu nedenle daha çok taç ve duvağın tasarımlarına göre seçim yapın.

 

Kova: Beyaz renkten pudra rengine kadar çeşitli görünümlerde ve renklerde ki birçok model sizin ilginizi çekebilir. Bunları tercih edebilirsiniz.

 

Balık: Süsleme de tamamen incilerin bulunduğu, belinizi oldukça hoş bir şekilde saracak olan ve eteği kabarık şekilde tasarlanmış gelinlik modelleri hayalinizi süsleyecek gelinlik modelleridir. Kısa duvağı bulunan model tam sizlere göredir.

Daha fazla gelinlik modelleri için; Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.