«
deniz-yildizi-2015

1167. bölüm özeti Deniz Yıldızı dizisinin 05.02.2015 perşembe bölüm hakkında güncel bilgilere bakalım. Deniz Yıldızı’nın yeni bölümünde neler yaşanacak. Öncelikle, Suna bebeğine olan hasretini gidermek adına Mustafa’nın kahrını çekiyor. Kazım Banu’nun çalıştığı Butiği görmeye gider, iş yerini ve çalışanlarını beğenmezse eğer Banu’nun orada çalışmasına izin vermeyecektir.

Star TV’de saat 19:15’de yayınlanacak dizide, Zeynep’i Melih’in evine girerken gören Banu tekrar yıkılır ve bunlar aynı evde ne yapıyorlar diye düşünmeye başlar. Banu Melih’ten, Melih’te Banu’dan asla vazgeçmeyecektir çünkü aralarında gizli bir aşk vardır. Eylül bebeğin Suna’ya ait olduğunu öğrenen Gizem ve Korhan bu durumu herkesten saklamaya çalışırlar. Bir zaman sonra da Gizem ve Korhan Ankara’ya kaçmak adına planlar yapmaktadır. Mustafa’nın amacı ise bir otel odasında SUna ile kalarak gerçek bir aşk ve ilişki yaşamaktır.

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim 04 Şubat 2015 Çarşamba başlıklı makalemizde bu tarz benim, Bu Tarz Benim 4 şubat 2015 ve Bu Tarz Benim show tv 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *