«
Gratis İndirimli Günler 2016

 Gratis ülkemizde pek çok mağazasıyla faaliyet gösteren bir kişisel bakım marketi. Gratis, gerek sezonluk indirimler gerekse aylık yayınladığı indirim bültenleriyle müşterilerini mutlu etmeyi planlayan bir şirket. Gratis yaz indirim ve kampanyaları genellikle müşterilerine sms yoluyla önceden bildiriliyor.

 Daha çok bayanlara hitap eden Gratis anneler günü, sevgililer günü ve dünya kadınlar günü gibi özel günlerde indirimler yapıyor. Bunun yanında çoğu firma gibi yeni yıl haftalarında da indirim yapmakta.

Gratis yaz indirim ve kampanyaları kimi zaman bir hafta boyunca sürerken kimi zaman da bir kaç günlük kısa kampanyalar şeklide oluyor. İndirimde olan ürünler genellikle %40 ila %50 arasında indirimlerle satılıyor.

gratis indirim

İndirim Kampanyaları Ne Kadar Sürüyor?

Direkt olarak bayanlara hitap eden bir marketler zinciri olduğu için indirime giren ürünlerin çok çabuk olarak tükenmesi sıklıkla görülen bir olay. Bu bakımdan indirime giren ürünleri satın alabilmeniz için çok fazla vakit kaybetmemeniz gerekmekte. Bayanlar tarafından gösterilen bu ilgi sayesinde Gratis yaz indirim ve kampanyaları daha sıklıkla yapmaya başladı. Bu sebeple bazen hafta sonları bile Gratis’de indirim yapılabiliyor.

Gratis yaz indirim ve kampanyaları dışında aylık periyotlarla ve özel günler yaklaşırken bir indirim kataloğu yayınlamakta. Bu katalog sayesinde o ay için ya da yaklaşan özel günlerle ilgili olabilecek indireme giren ürünleri kolayca takip etmek de mümkün. Gratis, son olarak Ramazan Bayramı için bir katalog yayınladı.

Eğer elinizde bir Gratis kart mevcutsa bu Gratis kart sayesinde indirimlerden faydalanabilirsiniz. Gratis kart ile hangi ürünleri indirimli olarak satın alabileceğiniz Gratis web sayfasından sürekli olarak ulaşılabilmekte. Sürekli güncellenen ve Gratis kart sahiplerinin indirimli olarak alabilecekleri bu ürünler tükenmedikleri sürece normal şartlarda 1 aylık dönemlerde indirimde kalabiliyorlar.

Gratis kart sahiplerinin avantajları sadece Gratis ürünlerini indirimli olarak satın almakla sınırlı değil. Bunun yanında çeşitli alışveriş merkezleri ve fast food mağazalarında yine bu kartları kullanarak oradaki alışverişlerinde de indirimlerden faydalanabiliyorlar. Bunun dışında çeşitli tatil acentelerinin düzenledikleri yurt içi ve yurt dışı tatil seyahatlerinde de indirimlerden yararlanma fırsatını yakalıyorlar. Gratis kart almak için Gratis’in web sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *