«
zara-inditex-indirim-ne-zaman-şubat-2015

 Inditex 1985 yılında İspanya’da kurulan ve bünyesinde Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti gibi hazır giyim şirketlerini barındıran bir moda topluluğu. Inditex bünyesinde bulunan şirketler, yılın belirli aylarında daha çok müşteriye ulaşma ve halihazırdaki müşterilerini mutlu etmek adına indirim günleri düzenliyorlar. Çoğu insanın aklındaki soru ise Inditex indirimleri ne zaman yapılacağı yönünde.

Inditex indirimleri ne zaman olduğu sorusuna genel olarak yılda iki büyük indirim olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Bazı insanlar bu indirim tarihlerini sonbahar-kış indirim günleri ya da ilkbahar-yaz indirim günleri olarak adlandırırken bazı insanlar da Ocak ayı indirim günleri ya da Temmuz ayı indirim günleri olarak adlandırmaktalar. Buradan da anlaşılacağı üzere Inditex indirimleri ne zaman sorusuna mevsimin tam ortasına denk gelen aylarda olarak yanıt verebiliriz.

Inditex indirim günleri, bünyesinde olan giyim mağazalarının ortak hareket etmeleri sonucunda Ocak ayının başında ve Temmuz ayının başında olmak üzere düzenleniyor. Bu indirim günlerinin dışında anneler günü, babalar günü, dünya kadınlar günü, yılbaşı haftası, sevgililer günü ve bayram önceleri insanlara daha çok alışveriş yapabilme imkanı sunmak için indirimlere gidiliyor.

Inditex İndirimleri Ne Kadar Sürüyor?

Pek çok insan alışveriş yapmak için Inditex indirimleri ne zaman başlayacaksa o tarihleri bekliyorlar. Ancak bu noktada indirimlerin başlayacağı tarih süresince satılacak indirimli ürün adetlerinin de sınırlı olduğunu unutmamak gerek. İndirime girince almak istediğiniz bir ürünü stokların tükenmesi sebebiyle alamama ihtimaliniz de mevcut. Bu bakımdan gerçekten istediğiniz bir ürünü almak için indirimleri beklemek hem zaman kaybına hem de hayal kırıklığına sebebiyet verecektir.

Inditex indirim günlerinin tarihleri, bünyesinde bulunan mağazaların internet sayfalarından, sosyal medya sayfalarından ve yazılı ve görsel medyadaki reklamlarından takip edilebilir. Eğer bu mağazalardan daha önce alışveriş yaptıysanız SMS yoluyla da Inditex indirim günleri ile ilgili bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Inditex indirim günleri dışında, Inditex bünyesinde bulunan markaların hemen hemen tamamına yakını yapılan alışverişler sonrasında müşterilerine hediye çekleri vermekteler. Bu hediye çekleri yapılan alışverişin miktarına bağlı olarak farklılık göstermekte. Dilerseniz alışverişiniz sonrası size verilen hediye çekini anında kullanarak aldığınız ürünü daha ucuza getirebilir, dilerseniz alışverişleriniz sonrası verilen çekleri biriktirerek başka bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta alışveriş çeklerinin belli bir tarih aralığını kapsadığı için sürelerinin geçmemiş olması.

Büyük indirim: 02/07/2017 tarihinde sakın kaçırmayın…

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *