«
apple-iphone-fiyatlari-düsecek-mi

Ne yazık ki iPhone’nun 13 modeli dahil olmak üzere Apple ürünlerinde tekrar indirime gidilmeyecek! İndirim yok! Apple Euro, Dolar kuru düşüşü nedeniyle tekrar indirim yapmayacak. Dİkkat etmenizi ve şuanki fiyatı bile kaçırmamanızı tavsiye ederim. Kesinlikle iphone 13 pro ya da 128gb modellerin de bir indirim yapılmayacak.

Herkes tekrar bir döviz indirimi gerçekleşeceğini düşünüyor olabilir bu nedenle bir açıklık getirmek istedik. Üzülüyorum ama elektronik ürünlerde indirim beklemiyoruz. Eğer herhangi bir indirim söz konusu olursa kesinlikle ama kesinlikle büyük bir apple indirimi sürprizi olması gerekiyor bunun  dışında bir indirim beklemiyoruz.

Genellikle biz elektronik mağazalarında indirim oranlarını ya da indirim günlerini paylaşıyoruz ama ne yazık ki apple fiyatları tekrar düşmeyecek bu nedenle paylaşım yapmıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 indirim günleri başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *