«

Masaj artık Türkiye’de ciddi bir sektör haline geldi. İnsanlar rahatlamak, dinlenmek, stres atmak için masaj salonlarına gidiyorlar. Genellikle bir bölüm eşlerine masaj yaptırmayı tercih etse de bir bölüm profesyonel masaj yapan masöz veya masörleri tercih ediyorlar. Bu iş Türkiye’nin bir çok ilinde ciddi önemli bir yer edindi. Biz sadece İzmir’deki masaj salonları hakkında öneri ve tavsiyeler paylaşacağız. 

Biliyorsunuz ki denemeden, görmeden bir masaj salonuna gitmek çok zor. Öncelikle insan tecrübe etmek istiyor, masajın ne kadar profesyonel bayan veya erkekler tarafından yapıldığını bilmek gerekiyor. Bu masaj sektörü o kadar değişik bir hal aldı ki neredeyse adını masaj değilde başka bir şey alacak. Bir de bu işin fiyatıda önemli, doğru fiyat dengesi yakalanmalı. Bir baysanız eğer eminim size bir bayanın masaj yapmasını istersiniz. Ayrıca o bayan yaşlı ve çirkin olmasını istemezsiniz. O nedenle İzmir’de ucuz masaj salonlarını keşfederken size masaj yapacak olan kişiyi parayı ödemeden önce görmeniz yararlı olacaktır. Masaj salonu fiyatları nasıl derseniz eğer 2016 yılını ele alacak olursak eğer ortalama 100-150TL arası değişiyor. Sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda bu fiyatlar artabilir. Çünkü masajdan sonra köpüklü masajda alabilir üstünüzdeki yağdan arınabilirsiniz. Bu iş o kadar dallara ayrıldı ki, kimide mutlu son diye bir terim çıkarmıştır. Nedir bu mutlu son derseniz eğer, insanların masajdan beklentilerini alıp huzurlu bir şekilde buradan ayrıldıklarını söylüyor. İzmir’de en çok masaj salonu olan semtler Buca, Bornova, Alsancak, Karşıyaka gibi alanlarda gerçekten güzel masaj salonları mevcut. En çok bilinen ve kalite, ucuz dengesi konusunda ve işinde uzman bir kaç masaj salonunu size listeleyebilirim; Siyah inci, mavi boncuk, martı, Nerim gibi masaj salonları bir çok kişinin güvenilir ve temiz bulduğu düzgün İzmir masaj salonlarından birisi diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Moda hastalık: Kanser başlıklı makalemizde akciğer kanseri, kanser ve kanser nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *