«
Buğulu Gözler Makyaj Nasıl Yapılır

Sonbahar kış Aylarında havalar çok soğuk olur. Dışarıya çıkmaya halimiz olmaz. Ancak unutmamamız gereken bir durum vardır. Bir bayanın sürekli bakımlı alımlı ve güzel olması gerekir. Çalışan bayanların zaten dışarı çıkmama gibi bir lüksleri yoktur. Bu yüzden de bu bayanların makyajlarını her zaman olduğu gibi dikkat etmeleri gerekir. Bu yıl sonbahar kış makyajları içimizi ısıtacak ve bize yüzümüze canlılık verecek bizi dinç gösterecek bir tarzdır. Kış aylarında en önemli olan nokta mükemmel bir cilde sahip olmaktır. Kış aylarında cilt çok yıpranır. Soğuk havadan kurur hatta çatlar. Bu yüzden kış aylarında sürekli nemlendirici bakım kremleri kullanmak lazımdır.

Buğulu Gözler Makyaj Nasıl Yapılır Yapılışı

Kış aylarında en favori makyaj buğulu gözlerdir. Buğulu gözler bu yıl trend olmuş durumdadır. Buğulu gözler için öncelikle göz altı kapatıcısı ile morluklar giderilir. Daha sonra göz makyajı için siyah göz kalemi ile gözlerin içine kalem çekilir. Göz kalemi işi bittikten sonra isteğe bağlı olarak göz kalemi gözün arkasına da sürülür ve bir fırça yardımı ile göz arkası far niyetine boyanır. İstenilen buğulu gözler ortaya çıkarılır. Bu yıl kış ayı için çift çizgili eyeliner sürmek de favori olmuş durumdadır. Güzel bir rimel ile gözlerin altı ve üstüne rimel çekilir. Daha sonra maskara ile kirpiklerin şekli ortaya çıkar.

Kırmızı Ruj Sokağa Çıkarken

Kış aylarında dudak rujunda çok kırmızı renk trend olmuş durumdadır. Öncelikle dudak kalemi ile dudak hatları belirlenir. Daha sonra ruj işlemi tamamlanır. Ayrıca daha canlı görünmek ve soğuk havanın etkisini kırmak için de pembe allık sürmek işe yarayacaktır.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *