«
2020-bahar-indirimi

Günümüzde özellikle tekstil sektörü ayakta kalabilmek adına aksiyonlar almaya devam ediyor. Mağazalarda ki indirim günlerini tüm ilgililer takip ediyor. Herkes indirim zamanının cep telefonuna mesaj olarak gelmesini istiyor. Ne güzel olurdu lütfen düşünür müsünüz? H&m’de veya Zara’da ne zaman indirim olacağı bilgisi ilk size ulaşacak bence mükemmel olurdu.

Virüsler, kötü haberler derken iyice bunalıma girmiş durumdayız. Tabiki ülkenin ciddi olaylarına olan ilginizin azalmasını sağlayın demiyorum ama şunu da söylemeliyim ki 2020 yılının Bahar ayları yaklaşıyor. Üstümüzde ki ağırlığı atmak adına herkes kendine ufak tefek jestler yapmalı ve güzellikler yapmalı. Bununla birlikte giyim kuşam psikolojimizi düzelteceğinden biraz yüklenmekte fayda görüyorum.

Mağazalar Bahar ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte indirimlerin haberlerini vermeye başladı. 2020 Zara indirim günleri belli oldu ve bununla beraber HM indirim günleri belli oldu. Mağazalar tüm ürünlerde %70’e varan indirimler uyguluyor. Bu da insanların satın alma isteğini çok ciddi oranda arttırıyor.  Siz de eğer tekstil mağazalarının indirim günlerini merak ediyorsanız eğer yorumlara bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Benim bir de en çok dikkatimi çeken şeylerden birisi Trendyol ciddi anlamda reklam çalışması yapıyor. Bir çok ürünü kalite konusunda sorun yaşasa da indirimli olarak veriyor. Mağazalarının yanısıra bu tarz indirim sitelerinin de aksiyonlarını takip etmekte fayda görüyorum.

Şuanda çok özel yeni stillerde %70 oranın da bahar indirimi başladı, mutlaka sizler de yararlanın.

Bir önceki yazımız olan 2023 - 2024 Zara indirim günleri belli oldu başlıklı makalemizde 2022 zara indirim, trendyol zara ve Zara İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Moda Hakkında

avatar

Moda

Moda hakkında yazmayı çok seviyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *