«
2017-proxy-listesi

 Eskiden bilişimcilerin anlayabileceği bir şeydi şu proxyler ama günümüzde herkesin bir gün ihtiyacı olup kullanabileceği bir şey olacağını kim bilebilirdi ki?

Proxynin en büyük amacı ip adresinizi gizlemeye yarar. Bunu da ortada kullandığı bir sunucu ile yapar. Proxy ile internette görünmeden ve farkedilmeden gezebilirsiniz. 

Proxynin amacı farklı bir konum üzerinden işlem yapmanızı ve sitelerde gezinmenizi sağlar. Kesinlike bir suç işleyecekseniz proxy sizi kurtarmaz kesinlikle log sistemiyle size ulaşılabilir.  

Sizin için uzun, elit, anonim, saydam bir sürü proxy adresi paylaşıyorum. Bunlarla internette özgürce gezinmek mümkün. Aşağıdaki listemiz güncel 2017 mart, nisan, mayıs aylarında çalışacak akıllı bir listedir. Bu listedekileri kullanarak tarayıcınız üzerinden ip adresinizi saklayabilirsiniz.

İlgili listenin olduğu dosyayı buradan indirebilirsiniz. 

2017 proxy listesi

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *