Mart 2017 Güncel ve Yeni Proxy Listesi

 Eskiden bilişimcilerin anlayabileceği bir şeydi şu proxyler ama günümüzde herkesin bir gün ihtiyacı olup kullanabileceği bir şey olacağını kim bilebilirdi ki?

Proxynin en büyük amacı ip adresinizi gizlemeye yarar. Bunu da ortada kullandığı bir sunucu ile yapar. Proxy ile internette görünmeden ve farkedilmeden gezebilirsiniz. 

Proxynin amacı farklı bir konum üzerinden işlem yapmanızı ve sitelerde gezinmenizi sağlar. Kesinlike bir suç işleyecekseniz proxy sizi kurtarmaz kesinlikle log sistemiyle size ulaşılabilir.  

Sizin için uzun, elit, anonim, saydam bir sürü proxy adresi paylaşıyorum. Bunlarla internette özgürce gezinmek mümkün. Aşağıdaki listemiz güncel 2017 mart, nisan, mayıs aylarında çalışacak akıllı bir listedir. Bu listedekileri kullanarak tarayıcınız üzerinden ip adresinizi saklayabilirsiniz.

İlgili listenin olduğu dosyayı buradan indirebilirsiniz. 

2017 proxy listesi

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.