Mavibahçe AVM H&M Ne Zaman Açılacak

Türkiye’ye deki açığı fark eden HM yönetimi ciddi yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bornova Point Alışveriş Merkezinden sonra İzmir’de yeni mağazasını Karşıyaka Mavişehir’de Mavibahçe AVM’ye açıyor. Bana şimdiden HM ne zaman açılacak, H&M mağazası ne zaman Mavibahçe’de aktif olacak diye sorularınız geliyor ben de ona nazaran bu makaleyi ekliyorum. Mavişehir alışveriş merkezi HM gibi bir çok Avrupa mağazayı içinde barındırıyor. Daha önce görmediğiniz ve İzmir’de olmayan ama İstanbul’da olan tüm mağazalar var neredeyse.

Mavişehir’de H&M’nin çok yakında açılacağını Mavibahçe yetkililerinden öğrendik. Artık HM’den alışveriş yapmak için Bornova’ya gelmenize gerek kalmayacak. O nedenle biraz daha sabrederseniz eğer aradığınız tüm alışverişi HM’den sağlayabileceksiniz. Bu arada İzmir’de HM mağazalarının indirim günlerini merak ediyorsanız eğer mutlaka aşağıdaki linki takip ediniz. Böylelikle siz de en uygun zaman H&M mağazalarının indirimlerini öğrenip alışverişinizi yapabilirsiniz. H&M indirim günleri için buraya, alışveriş püf noktaları içinde buraya bakmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.