«
en-moda-mini-etek-modelleri (10)

Herkes modanın enlerinden olmak ister kimse takip konusunda geride kalmıyor. Herkes modayı izlemek istiyor. Mesela her yerde bir sürü mini etek var, ama en güzelini ve en popüler olanını bulmak zor. Güzel ve genç kızların sevdiği ve kullandığı mini etek modelleri, genellikle tüm erkekler için, seksi mini etek modelleri olarak kategorize edilmektedir. Fakat her bayan mini eteği, seksi olduğu için giymez şık olduğu için giyerler.

2016 yılında havaların en soğuk olduğu günlerde bile bu kısa mini etek modelleri, hiçbir genç kızımızı üşütmüyor. Çünkü bir çok erkek mini etekli kızlarımızı hoş ve sıcak buluyorlar. Psikolojik olarak mini etek erkeklerde ilgi uyandırıyor ama yazın plajda bikini ile dolaşan kızlar bir mini etek giymiş kızdan daha az görsel zenginlik uyandırıyor. Kenarları fırfırlı, trompet, renkli, kareli ve yün mini etek modelleri 2016 yılının en moda olanından seçildiler. Siz de altınıza kısa mini bir etek giyip, az ilgi uyandırmak için tayt gibi kalın siyah bir külotlu çorap seçebilirsiniz. Süper ince bir ten rengi ya da siyah külotlu çorap seçerseniz eğer gerçekten dikkatleri üzerinize toplayacaksınız.

Yeni yılın en güzel mini etek modelleri galerimiz;

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *