Moda ve Kıyafet Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşte moda ve kıyafet alışverişine çıkmadan önce planlamanız gerekenler. Özellikle bayan blogger ve erkek blogger’ların bilinçli alışveriş yapmadıklarını gözlemliyorum. Sırf resim çeşitliliği için fazlasıyla kıyafet ve aksesura alınıyor. Halbuki öncelikle yapmamız gerekenler güzel bir maliyet hazırlığı yapmak. Elimizde ne var ne yok ölçmek ve tartmak hemen ardından aylık kıyafete harcayacağımız tutarı belirlemek. 

Yaptığınız iş bile kıyafetle ilgilide olsa sizin alışveriş sırasında gereksiz harcamalara engel olmanız gerekmektedir. Güzel bir moda sitesinden alabileceğiniz alışveriş ilkelerinin başında bizi takip etmek geliyor. Moda izle moda sitesi olarak, ünlü markaların indirim günlerini sizlere haber veriyoruz, siz de bu günlerde alışveriş yaparak bilinçli ve akıllıca alışveriş yapabilirsiniz. Öncelikle mağazaya gittiğinizde beyninizden çıkarmamanız gereken en önemli şey, ben buraya ne almaya geldim. Örneğin gömlek almaya geldiysem eğer gömlek alıp çıkacağım. Çünkü alışveriş sırasında biz bayanlar sağlıklı düşünemiyor temel alışveriş ilkelerinin dışına çıkmış oluyoruz. Bu nedenle bilinçli alışveriş kuralları gereği neye ihtiyacımız varsa onu alacağız. Özellikle kasaların yanlarında bulunan aksesuar, cüzdan, parfüm gibi ürünlere dikkat vermeyeceğiz çünkü dur şunu da alayım ne olacak ki diyerek önümüzdeki ay alacağınız güzel bir elbiseden olabilirsiniz.

Sonuç itibari ile yaptığınız alışverişin zincirleme etkilerini mutlaka gözden geçirmelisiniz. 2016 yılının başlarındaki indirimleri takip edip alışverişinizi ona göre şekillendirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.