«
nespresso-modaizle-kahveleri-izmir

Kahve tiryakiliğine bir takıldın mı ardı arkası kesilmiyor. Nespresso kahve makinalarından tutunda nespresso kahve kapsüllerine kadar hepsini arayıp duruyoruz. Günlük yaşantımız haline geliyor, olmayınca bir yanımız eksikmişcesine arıyoruz. Geçtiğimiz aylarda Nespresso kahve makinasının inissia modelini yurtdışından almıştım. Bir hayli kapsülde satın aldım yanında, bir kaç aydır bu kapsülleri kullanıyordum ve hiç sorun yaşamadım. Fakat bir baktım ki, nespresso kahve kapsülü bitmiş.

Nespresso kahve kapsüllerinin yenisini nereden satın alabilirim diye google’de bir hayli araştırma yaptım hatta Nespresso’yu bile aradım fakat öğrendim ki bayileri sadece İstanbul’daymış. Ben de İzmir’de yaşadığım için bu konuya bir hayli bozuldum. Fakat nespresso yetkilisi, bana internet sitemizden veya telefonla sipariş vererek kapsüllerden satın alabileceğimi söyledi. Ben de arkadaşıma da doğum günü hediyesi alacağım için bir de makina aldım ve yanında kapsüllerle birlikte siparişini verdim. Üç gün içinde elime ulaştı ve doya doya nespresso kapsül kahvelerini içiyorum. Siz de eğer İstanbul’da oturuyorsanız Nişantaşı’ından kahveleri alabilirsiniz ama benim gibi başka bir şehirdeyseniz eğer buy nespresso sayfasından satın almanız gerekecek. Satın almak için tıklayınız.

Bununla beraber Nespresso kapsül kahvelerine bir çok alternatif çıktı. Bunların başlıca sebebi ise nespresso kahvelerinin fiyatlarının bir hayli artmış olmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle herkes 2. kalite bir alternatif arar oldu. Nespresso kapsül kahvelere alternatif Jacobs Kapsül kahveleri olabilir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Mürüvvet

  Selam. Bende Bostanlı da oturutorum. Nespresso makinam hediye geldi. Uçuk olmayan kapsülleri siz nereden temin exiyorsunuz? Mağazalarda bulma şansımız yokmu?

  • admin

   Merhaba Mürüvvet Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkürler.
   Ben Jacobs kapsüllerini kullanıyorum. Migrostan temin ediyorum. Fiyatı şuanda 10 adet 33₺ kalite anlamında başarılı.
   Buna altarnatif olarak lezzet konusunda başarılı https://www.kahvemm.com sayfasını kullanıyorum. Onlar dışında istediğiniz lezzeti yakalamak zor.