«
Pokemon-go-hisseleri

Bugünlerde fazlasıyla popüler hale gelen oyun Pokemon Go gerçekten herkes tarafından büyük ilgi görüyor. Herkes sırf pokemon avlamak için gezmediği yapmadığı yol kalmıyor. Hatta ciddi geyikleri bile oldu kimisi bu dükkanda pokemon yoktur diye ilan astı kimide bu dükkanda pokemon yakalamak ücretlidir diye ilan astı hatta ve hatta sizin için pokemon avlanır ücreti 20TL’dir gibi haberler bile döner oldu.

Bu durum Pokemon Go oyunun hisselerinin ciddi anlamda tepe yapmasını ve milyon dolarlar kazanmasına neden oldu. Peki ya kimsenin bilmediği bir durum, Pokemon Go hisseleri yükselirken Nintendo hisseleri 6,5 milyar dolar civarında değer kaybetti. Biliyorsunuz Pokemon karakterleri tam anlamıyla hakları Nintendo’ya ait o nedenle Pokemon Go %13 civarında bir isim hakkı ödüyor Nintendo’ya ama ne yazık ki onlar kadar kazanamıyor. Umarım Nintendo kafasını çalıştırır ve bu aralar Pokemon Go’nun yükselttiği popüleriteden faydalanarak bir sinema filmi çeker ve gelir elde eder.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *