«
profesyonel-hassas-seri-numaral-tavla-zar

Tüm tavla severlerin ve tavla derneklerinin aradıkları tavla oyun zarının başında gelir hassas tavla zarları.

Modern ve profesyonel tavla dünyaca oynan, dünya standartları olan profesyonellerin tercihi bir tavla oyunudur. Bir çok şehir de tavla turnuvaları düzenlenir.

Artık insanlar tavlayı o kadar benimsemiş ki gerek tavlanın kendisine gerek tavlanın zarına bir sürü para ödemeye razılar. Tavlanın özelliklerine göre rakamlar çok yukarıya çıkabiliyor. Gerek tavla ağacının özellikleri gerek pulların kalitesi gibi durumlar tavlanın değerini arttırıyor.

Özellikle bir konu var ki; Tavla Zarı!

BU tavla zarları bildiğimiz standart bir tavla zarı değil. Herkes bu özel tavla zarlarını satın almak için yarışıyor. Bu tavla zarları dünyanın her yerinde üretilmiyor ancak bazı bölgelerinden ulaşılabiliyor.

Bu hassas tavla zarının en büyük özelliği ise her bir tarafının birbiri ile eşit olması. Bu sebeple hassas zar diyorlar. Şeffaf yapısı ve pürüzsüz köşeleri hassas görünümünü ortaya koyuyor.

Peki Seri numaralı hassas tavla zarı ne işe yarıyor ?

Seri numaralı olmasının sebebi tamamen size ait olduğunu gösteriyor. Çalınmasını ve karışmasını önlemek için tavla zarının üstüne üç haneli tavla zarı işleniyor bu tavla seri numarası işleme prosedürü tavla zarı hassasiyetini etkilemiyor.

Eğer sizin de hassas, seri numaralı, tavla zarlarına ihtiyacınız varsa bizlere yorum bırakabilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Hassas Zar Tavla

    gevrekler olana kadar gelseydin bari sen de bu yolları sevseydin bari ben de yeni birileri bu boyozları alsaydı bari sen de o boyozlara baksaydın bari taze naneler olmuş yirmi beş kuruş eğer ben naneleri taze olarak alabilseydim sen de nanelere taze olarak bakar mıydın diye düşünmeye başladım ama sen bunların hiçbirisini düşünmüyorsun ben bunları düşünmek zorundaysam eğer sen de bunları düşünmek zorunda olmalısın her şey eşit diye düşünüyorum maden öyle her şey eşit sen de o zaman bunları aynı komple teorisine uygun olarak çalışma yapıp bu çalışmalara ruhsat dahilinde ortak olman gerekiyor eğer ortak olmuyorsan ben de ortak olmamak adına çalışmalar yürütmek durumunda kalacağım bu durumda beni anlamsız bir düzlemin içine sokacak eğer böyle saçma sapan bilgiler yazmaya devam edersem kafayı sıyırmış olduğum anlamına gelebilir.

  2. Tavlacı Murtaza

    gerçekten hassas seri numaralı tavla zarı satıyor musunuz? Eğer tavla zarı satıyorsunuz ben de satın almak istiyorum. Genellikle bu hassas şeffaf tavla zarlarını bulmak çok zor. Hadi bulsak bile orjinalini bulmak gerçekten çok zor eğer siz bunu temin ediyorsanız ben de bir kaç çift satın almak istiyorum.