«
TRT-1-Sen-Olsan-Ne-Yapardin-market

Öyle bir televizyon programı düşünün ki insanların birbirlerini anladığı, empati yaptığı, yardımcı olduğu ve bu durumunun kameralara alındığı bir program. Tamamen doğal bir şekilde iki tiyatro oyuncusu tartışıyor, bayan hamileyim diyor eşi neden hamilesin ekonomik durumumuz yok diyip kızıyor ve ortamı terk ediyor. Hemen ardından çevredilerle sıkıntısının paylaşan tiyatro oyuncusuna halk destek oluyor. Bunun dışında bir alışveriş merkezinde bebek bezi ve bebek maması almak isteyen bir kadının kredi kartı limiti yetmeyince duygusal anlar yaşanıyor. Acaba mamayımı alsam yoksa bebek bezinimi alsam derken bir kadın yardıma koşup hepsini al ben öderim diyor ve gözleri doluyor.

Bu program yani Sen Olsan Ne Yapardın trt1 programı sosyal mesaj açısından çok başarılı bir program umarım herkese yol gösterir.

TRT-1-Sen-Olsan-Ne-Yapardin-market TRT-1-Sen-Olsan-Ne-Yapardin-hamile

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim 03 Şubat 2015 Salı başlıklı makalemizde bu tarz benim ve Bu Tarz Benim 3 ŞUBAT 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Songül karlı

    Gerçekten sosyal açıdan örnek olabilecek bir televizyon programı ve umarım toplumumuza örneklerinizle örnek olabilirisniz. Ellerinize sağlık gerçekten çok başarılı izlediğim ve izleyeceğim bir televizyon programı. Moda sitesi olarak size çok teşekkür ederim.