«
sevgililer-günü

Her çift gibi siz de sevgililer gününde harika bir gece geçirmek istiyorsunuz biliyorum. Hangi kadın, hangi erkek istemez ki? Monotonlaşan ilişkilerde özellikle tavsiye ettiğim en önemli önerilerden birisi kesinlikle eşinize değişik sürprizler yapın. İşte eşiniz için yapabileceğiniz değişik fikirler.

Kadınların bir çoğu nedense her şeyi erkeklerden bekliyor. Halbuki artık bir çok sürprizi kadınlarda yapabiliyor. Örneğin bir otelde yemek artı konaklama gibi bir sürpriz. Ya da güzel bir akşam yemeği örneğin fasıl yapılan bir restoranda rezervasyon. Otel odasını siz oraya varmadan yetkilileri arayarak küçük bir ücret karşılığında hazırlatabilirsiniz. Aslına bakarsanız sevgililere ve sevenlere harika bir gece geçirmek hergün için mümkün ama yeter ki siz isteyin. Bu sıradan hayatı farklılaştırabilecek olan sizsiniz. İsterseniz sıradan isterseniz heyecanlı yaşayabilirsiniz. Size önerim beklentilerle yaşamayın, siz yaşatın ve yaşayın. Sevgililer gününüz kutlu olsun. Unutmayın bu sene sevgililer gününün pazar gününe denk gelmesinden ötürü tüm eğlenceler ve organizasyonlar cumartesi günü olacak hemen elinizi çabuk tutun.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *