«
homepage (1)

Günümüzde moda ve alışveriş siteleri öyle çoğaldı ki indirimlerine ve fiyatlarına yetişmemiz mümkün olamaz hale geldi. Siz de ayakkabıları , çantaları, kozmetik ürünleri ve aksesuarları bir arada ve tek aramanızda görmek istemez misiniz? Eminim herkes bunu fazlasıyla istiyor. İşte internet dünyasının bu açığını kapatmak amacıyla kurulan moda arama motoru Stilgiyin.com her gün milyonlarca ziyaretçiye hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

serra_alkoclar_resim
Serra Alkoçlar Kimdir

#Stilgiyin.com Ne Zaman Kuruldu?

Stilgiyin Moda Arama Motoru 2011 Ekim ayında Serra Alkoçlar tarafından kurulmuştur.

#Serra Alkoçlar Kimdir?

Serra Alkoçlar; Princeton Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümü mezunudur. Bundan sonra New York’ta Wall Street’de bankacılık yaptı.Daha sonra tekrar Princeton Üniversitesi’ne dönerek 20 milyar dolarlık fonunu yöneten bir guruba dahil oldu. Daha sonra Türkiye’deki internet pazarının ihtiyaçları üzerine açığı farkeden Alkoçlar böylelikle Stilgiyin.com projesini oluşturdu. Serra Alkoçlar’ın ortağı Cambridge mezunu bilgisayar mühendisi Ender Pickin kendisi Serra Hanım’ın en büyük destekçisi.

#Stilgiyin.com Portföyü ve Olanakları

70’i aşkın e ticaret sitesiyle birlikte çalışan Stilgiyin, aylık 2 milyonu aşkın tekil ziyaretçisinden kendisi kadar iş ortaklarının da çok memnun olduğunu dile getirdi. Sitede 500.000 ürün ve 5000 marka var ve bu markalara sizler tek kalemde ulaşabiliyorsunuz.

#Stilgiyin.com Avantajı Nedir?

Moda’nın arama motoru ile birçok avantaj beraberinde geliyor. Siteye girdiğinizde arama detaylarından aradığınız ürünün türünü, rengini, markasını filtreleyerek değiştirip aramanız ve kolaylıkla bulmanız mümkün. Ayrıca Stilgiyin.com sayesinde en güzel ürünleri tek bir noktadan, aradığınız doğru ürünü en iyi fiyata almanızı sağlıyor.

#Stilgin.com Nasıl Çalışıyor?

Arama motoru özelliğine örneğin; “37 numara kırmızı ayakkabı” yazdığınızda bir anda size tüm seçenekleri sunacak ve sizin hızlı kaliteli bir şekilde seçenek yapmanıza olanak tanıyacak. Ya da siyah ayakkabı yazarak daha fazla ürün bulabilir böylece arasından daha ucuz ürünü daha kolay seçme hakkı bulabilirsiniz.

stilgiyin_logo (3) (1)

Moda Sitelerinin arasında kaybolmadan doya doya alışveriş yapmak için tercih edeceğiniz en güzel platform http://www.stilgiyin.com/ 

StilGiyin Infografik (3) Ürünle ilgili detaylı bilgilere bu resimden ulaşabilirsiniz….

 

Bir önceki yazımız olan Kış için 33 adet sokak kombini başlıklı makalemizde 2016 kış modası, günlük 2016 sokak modası ve kış için kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Tarzadam

  İşte bu ben de böyle bir şey olsada diyordum ki sen paylaştın çok teşekkür ederim :)

  • admin

   İşine yaramasına çok sevindim Tarzadam :) Stilgin.com moda arama motoru gerçekten başarılı bir web sitesi.

 2. ilker

  Merhaba,

  Sera hn a başarılar, stilgiyin hiçbirşey haketmese sadece seo dan yıldızlı aferin alır.

  Sektörün en büyük 3 sitesi akakce,bilio ve cimri.com dan sonra bence 4. sıradalar.

  Gerçi moda üzerine dikey olmaları büyük artı, ileride buna devam edecek başka siteler olacak bence, teknıloji üzerine teknofiyat,anne bebek ürünleri bumudur.com, ya da tarzsec.com gibi .

  ciddi zaman ve para kazandıran bu sitelere daha iyi yerlerde olmalı.