«
marvel-defenders-fragman

Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage Marvel dizisinin karekterleri şimdide Netflix’in yapımcılığını The Defender dizisinde rol olacak. Herkesin heyecanla beklediği dizi için Netflix üyelikleri yenilendi ve ödemeleri yapıldı.

Bununla birlikte Elektra ve daha sıradışı birbirinden önemli oyuncuyuda bünyesine alacak olan Netflix The Defenders dizisi, kaliteli bir internet dizisi olacak ve herkesi sürükleyecek. Genellikle konusunda Amerika sokaklarında suçla mücadele ediyorlar ve polisiye bir konusu var. Netflix The Defenders 18/08/2017 tarihinden itibaren yayında olacak.

Netflix The Defenders Marvel dizisine göre daha uzun bölümleri ve sezonları olacak dizi bilgisini hissettiriyor. Marvel ile daha önce Daredevil, Luke Cage ve Jessica Jones gibi filmlerle daha büyük izleyici kitlesine sahip olan netflix bu sefer The Defenders ile daha büyük başarılara imza atacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *