«
turkcell

Uzun süreli Turkcell kullanıcısı olarak çok üzgünüm çünkü Turkcell Turbo Plus paketi aldım ama ne yazık ki hızı turbo değil. Turkcell web sayfasında; sınırsız standart paketin max hızı 7.2 Mbps’a kadar olduğu yazıyor. Turbo paketin ise 43,2 Mbps’a kadar olduğu yazıyor. Fakat ben Turbo Plus paketi satın almama rağmen internet hızım 6,1 Mbps’a geçmedi.

Paketi kullandım ve adil kullanımı doldurduğumda paketin hızı 100 kb civarına düştü. Şimdi sormak istediğim soru; pakete ödediğim ücretin hızının karşılığını neden alamadım bunu başaramadınız peki ya hızı hemen düşmesini nasıl başardınız? Bir çok bölgede hız testi denedim aynı hızda bağlandım, telefonum problemli değil ama Turkcell’in internet paketleri gerçekten yavaş ve problemli. Sizlere tavsiyem Turkcell’den uzak durun. Avea veya Vodafone tercih etmenizde yarar buluyorum.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *