Turkcell Turbo Plus İnternet Çok Yavaş

Uzun süreli Turkcell kullanıcısı olarak çok üzgünüm çünkü Turkcell Turbo Plus paketi aldım ama ne yazık ki hızı turbo değil. Turkcell web sayfasında; sınırsız standart paketin max hızı 7.2 Mbps’a kadar olduğu yazıyor. Turbo paketin ise 43,2 Mbps’a kadar olduğu yazıyor. Fakat ben Turbo Plus paketi satın almama rağmen internet hızım 6,1 Mbps’a geçmedi.

Paketi kullandım ve adil kullanımı doldurduğumda paketin hızı 100 kb civarına düştü. Şimdi sormak istediğim soru; pakete ödediğim ücretin hızının karşılığını neden alamadım bunu başaramadınız peki ya hızı hemen düşmesini nasıl başardınız? Bir çok bölgede hız testi denedim aynı hızda bağlandım, telefonum problemli değil ama Turkcell’in internet paketleri gerçekten yavaş ve problemli. Sizlere tavsiyem Turkcell’den uzak durun. Avea veya Vodafone tercih etmenizde yarar buluyorum.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.