«
yazlık bayan keten pantolon modelleri 2015 (13)

Yaz sezonunu yavaş yavaş girmeye başlamasıyla mağaza vitrinleri renklenmeye, çeşitli model ve kumaşlarda kıyafetler ve ayakkabılar karşımıza çıkmaktadır. Yazın da gelmeye başlamasıyla dolaplarda yer alan giysilerde önemli derecede değişiklikler görülmektedir. Çünkü yazın boğucu sıcağından korunmak için kıyafet tercihi yapılırken kumaş seçimi ön plana çıkıyor. Yazın sıcağından bizi mümkün olduğunca koruyacak, serin tutacak, üstümüzde yokmuş gibi duracak kumaşta ürünler tercih edilmektedir. Bu yüzden yaz sezonunda çoğunlukla; pamuklu, ipek, şile bezi ve ya keten kıyafetler tercih edilmektedir. Keten kumaşlar çoğunla erkek giyiminde karşımıza çıksa da artık bayan giyiminde de ön plana çıkmaktadır. Özellikle bayan gömlek ve pantolon olarak karşımıza çıkan ketenler yaz aylarında serin tutması, terletmemesi açısından çok rağbet görmektedir.


Yazlık bayan keten pantolonları birçok renkte karşımıza çıkar.  Gri, bej,  kahve tonları, mavi bunlardan sadece bir kaçı. Özellikle İspanyol paça modelleriyle çok şık bir görüntü yakalamanıza neden olan keten pantolonlar dolabınızda kesinlikle olması gereken parçalardan. Keten pantolonla daha klasik bir hava yakalamak istiyorsanız İspanyol paçalar dışında da tercih edebileceğiniz modeller de var. Dar paça keten bej rengi pantolon üstüne giydiğiniz beyaz şifon bir gömlek, ten rengi sivri topuk bir ayakkabı ile yaz sıcağında işinize giderken az da olsa ferahlayabilirsiniz.
Keten pantolonların altına giyeceğiniz hasır dolgu topuklu ayakkabılar, hasırlı kalın topuklu ayakkabılar, çeşitli taşlı, düz sandaletlerle yaz modasına tümüyle uyum sağlayacak bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *