Zara 2016 Temmuz İndirimleri

Yine size bir Zara indiriminden daha merhabalar. Hepimizin duymayı özlediği “indirim günleri” geldi. Hepimiz artık Zara’nın vitrinlerinde görüpte almak istediklerimizi alma zamanı geldi. Zara’nın 2016 Temmuz ayındaki büyük indirim haftası başlangıç tarihini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum.

Yaz ayının kavurucu günlerinde sizlerinde iyi giyinmek son derece hakkınız. Özellikle Zara mağazalarını ve kardeş firmalarını yani Bershka, Pull and Bar gibi mağazalarını gezdiğimde bu senenin yaz ayı modasının ne kadarda hoş olduğunu görüyorum. Renkliler, siyah beyazlar modası derken gerçekten isteyerek alışveriş yapacaksınız. Özellikle etekler, bluzlar, kısa şortlar ve sandaletler ya da abiye mini elbiseler vazgeçilmezleriniz olacak.

Evet arkadaşlar temmuz ayının %70’e varacak yaz ayı indirimi 02/07/2016 tarihinde başlayacak ve 14 gün boyunca tüm İndetix mağazalarında devam edecek. Aakın bizi takip etmeyi unutmayın indirimleri kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“Zara 2016 Temmuz İndirimleri” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.