Zara Kadın 2015 İlkbahar ve Yaz Modası

Giyim ve tekstil konusunda kişilerce uzman ve doğru kadro ile birlikte çok güzel şeyler çıkartılabilir. Mesela bayanlar için yani güzel kadınlarımız için Zara markası ve modası ile tasarlanmış olağanüstü birtakım elbiseler, ayakkabılar veya aksesuarlar olabilir. Biliyorsunuz Zara 2015 ilkbahar ve yaz ayları için yeşil ne kadar yılın modası olsada Zara için çiçekli bözekli elbiseler veya bluzlar moda olmaktan çıkmayacak.

Çoğu moda blogger veya moda sitesinde yaptığım takipler sonucunda ciddi anlamda yeşil veya yeşilin tonlarının bu sene moda olacağı söyleniyor. Yazın giyeceğiniz bir beyaz tişörtün altına yeşil bir sandalet sizin gerçekten modayı bildiğinize dair ipuçları sergiliyor. Modayı ve stili ancak modayı izleyerek öğrenebilirsiniz. Ne zaman ki takibi bıraktınız, işte o zaman modadan yoksun sıradan biri haline gelirsiniz. Siz de insanların parmakla gösterdiği bir stil uzmanı olmak istemez misiniz. Hem de kıyafetlere ayakkabılara, elbiselere veya aksesuarlar yüzlerce lira ödemeden, sadece size yakışanı giyerek ve bizimle birlikte modayı izleyerek çok ciddi yol katedebilirsiniz.

[ad name=”co-1″]

Sizlerle Zara’nın markasını işlediği bir kaç ürünü paylaşmaktan gurur duyuyorum. Gerek fiyatları olsun gerekse de kalitesi olsun çok makul bir moda sitesi olmakla birlikte, ciddi altı ayrı moda şirketinin de içinde yer almaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.