«
2015 temmuz zara indiriminden resimler (1)

Dünyanın önde gelen giyim markası Zara, tüm diğer büyük giyim markaları gibi yılın belirli aylarında indirimler yaparak müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışıyor.

Pek çok insan ekonomik alışveriş yapmak adına bu indirim tarihlerini iple çekmekte. İndirimler yılda iki defa oluyor. Zara Temmuz Ayı İndirimleri, 2017 yılı için 2 Temmuz tarihinde başlıyor.

zara indirim

Zara Temmuz Ayı İndirimleri genellikle mağazanın açılış saati olan sabah 10’dan itibaren başlıyor ve o saatten itibaren özellikle bayanların ciddi bir akımına uğramakta.

Zara, kış indirimini de geçtiğimiz Ocak ayında yapmıştı. Bu indirimler, bayanlar tarafından neredeyse ürünlerin bedava satılmasıyla eşdeğer şekilde karşılanıyor zira Zara dünyanın önde gelen giyim markalarından bir tanesi olduğu için bayanlar için de oldukça cazip bir marka.

 

Özellikle sosyetenin uğrak semtlerinde bulunan büyük Zara mağazaları bu indirimler sayesinde bayanların oldukça akımına uğrayan mağazalar. Kapı önünde uzun kuyruklar oluştuğu gibi, bu kuyruklar ve mağaza önündeki kalabalık çoğu zaman trafik akışını da engellemekte.

Zara Temmuz Ayı İndirimleri ile de 2 Temmuz’dan itibaren mağaza önlerinde yine büyük kalabalıklar görmeye başlayacağız.

 

Zara Temmuz Ayı İndirimleri ile ayakkabıdan çantaya, takılardan çizme ve eteklere kadar pek çok üründe indirime gidiliyor. Bu sebeple mutlaka kendinize uygun bir ürün bulacaksınız. Ancak bu indirimler, mağazaya girdiğinizde başınızı döndürebilir.

Bu sebeple alışveriş için önceden bir bütçe ayırıp o bütçeye sadık kalmanız sizin için de önemli olacaktır. Bunun bir indirim olduğunu iyi anlamak ve bedavaya dağıtma olarak da görmemek gerekmekte.

 

Her ne kadar Zara gibi büyük mağazalarda yılda iki defa indirim günleri düzenlense de eğer sezon içinde istediğiniz bir ürünle karşılaşırsanız ve maddi imkanınız da uygunsa onu o zaman almak daha mantıklı olacaktır. Çünkü indirimi bekleyip almayı düşündüğünüzde o ürünü bulabilmeniz güç olabilir.

Bunun yanında istediğiniz ürünün indirim kapsamına girip giremeyeceğini ya da hangi oranda indirime uğrayacağını da önceden bilemezsiniz.

 

Zara Temmuz ayı indirimleri her yıl olduğu gibi bu yılda başladığı günden itibaren pek çok bayanın yine ilgisini çekecektir.

 

ZARA TEMMUZ AYI İNDİRİMLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *