«
10 mayıs 2015 anneler günü

Merhaba arkadaşlar geç kalmadan size anneler günü hediyesi püf noktalarını vermek için sabırsızlanıyorum. Mayısın ikinci pazar günü yani 10 mayıs 2015 tarihi güzel değerli annelerimizin günü olacak. Sizin içinde anneniz eğer değerliyse ona hediye almayı ihmal etmeyin. Annenize nemi alabilirsiniz mesela trendyol anneler gününe özel bölümden ya da tozlu.com sitesinden özel indirimlerden yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Peki siz de benim gibi sıradışı bir anneler günü hediyesimi arıyorsunuz. İşte o zaman size güzel bir haberim var. Ona harika bir kahvaltı hediye edebilirsiniz. Hem de güzel bir otelin restoranında bir sürü seçeneği olan harika bir kahvaltıya ne dersiniz. Örneğin ben İzmir’de anneler günü kahvaltısı veren bir otel buldum. Eğer siz de İzmir’deyseniz değerlendirin değilseniz siz de kendi oturduğunuz yerde ona harka bir kahvaltı hediye edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *