Duman Olmadan Başvuru – Sigarayı Bırakmak için

Siz de sigarayı bırakmak istiyorsunuz ama profesyonel bir destek olmaksızın sigaranın bırakılamayacağını mı düşünüyorsunuz. O halde çokta haksız değilsiniz, Duman Olmadan TRT1 programı aracılığı ile Duman Olmadan evinde siz de özel doktorlar ve psikologlar eşliğinde sigarayı bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Duman Olmadan TRT1 başvuru formunu doldurmak. Duman Olmadan nasıl katılabilirim diyorsanız eğer sigarayı gerçeken bırakmak istemeniz yeterli.

0531 692 0990 / 0539 812 1413 Web: www.dumanolmadan.com

facebook.com/dumanolmadantrt1

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

“Duman Olmadan Başvuru – Sigarayı Bırakmak için” için 4 yanıt

  1. Proğramınızı izledim. Çok etkilendi. 35 yıldır sigara tiryakisiyim.Bu illetten kurtulmak istiyorum ve umarım proğramınız vesile olur.

  2. Proğramınızı izledim. Çok etkilendim. 35 yıldır sigara tiryakisiyim. Bu illetten kurtulmak istiyorum ve umarım proğramınız vesile olur.Selamlar.

  3. Programı seyrettim. Çok keyifli başarılı. Yıllardır hastaneleri arayıp 3 gün yatmalı tedavi önerdim kabul etmediler. Kesin bırakabileceğime inandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.