«
duman-olmadan-başvuru-formu

Siz de sigarayı bırakmak istiyorsunuz ama profesyonel bir destek olmaksızın sigaranın bırakılamayacağını mı düşünüyorsunuz. O halde çokta haksız değilsiniz, Duman Olmadan TRT1 programı aracılığı ile Duman Olmadan evinde siz de özel doktorlar ve psikologlar eşliğinde sigarayı bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Duman Olmadan TRT1 başvuru formunu doldurmak. Duman Olmadan nasıl katılabilirim diyorsanız eğer sigarayı gerçeken bırakmak istemeniz yeterli.

0531 692 0990 / 0539 812 1413 Web: www.dumanolmadan.com

facebook.com/dumanolmadantrt1

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Göksel GÜNER

  Proğramınızı izledim. Çok etkilendi. 35 yıldır sigara tiryakisiyim.Bu illetten kurtulmak istiyorum ve umarım proğramınız vesile olur.

 2. Göksel GÜNER

  Proğramınızı izledim. Çok etkilendim. 35 yıldır sigara tiryakisiyim. Bu illetten kurtulmak istiyorum ve umarım proğramınız vesile olur.Selamlar.

 3. Nuray

  Programı seyrettim. Çok keyifli başarılı. Yıllardır hastaneleri arayıp 3 gün yatmalı tedavi önerdim kabul etmediler. Kesin bırakabileceğime inandım.

 4. Esma

  Tüm indirimleri hep sitenizde buluyorum.