«
2015 Yazlık Bayan Elbise Modelleri  (12)

Merhaba hanımlar,
Bir çoğumuzun sevdiği yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde yazlık elbiselerimiz de dolaplarımızda ki yerlerini almaya başladı. Aklınıza gelmeyecek kadar model çeşidiyle ünlü markalar yazlık bayan elbise modellerini tanıttıktan hemen sonra alışveriş zamanının geldiğini kulaklarımıza fısıldadı bile. Elbette yaz modası denince akla en uçuk kaçık renkler ve cıvıl cıvıl desenler gelmekte, o halde sizde en göz alıcı modelleri seçerken ten renginizi, giyeceğiniz ayakkabıları ve takacağınız takıları göz önünde bulundurmakta fayda var. Aynı zaman da takılarınızın elbisenize göre farklılık göstereceğini düşünürsek yazlık elbisenizi gölgelemeyecek ve rahat kullanabileceğiniz modelleri seçmenizde fayda var.


Her ne kadar bu yaz pastel tonları etrafımızı sarmış olsa da vazgeçemediğimiz klasik renklerimizi de bir kenara atmayalım. Örneğin, beyaz… Saflığın ve temizliğin sembolü olan bu renk sizi sıcak günlerde terlemekten bir nebze de olsa kurtarırken, size sade bir güzellik ve şıklık katacağı yadsınamaz gerçeklerdendir.
Dilediğiniz uzunlukta kol boyuna sahip yazlık elbise modelleri kullanış açısından bayanlara birçok seçenek sunmakta. Yazlık mekanlarda sıfır kol ve askılı modelleri tercih edilirken daha iç kesimlerde kısa kol ve yetim kol modelleri daha çok ön plandadır.
Son olarak kumaş seçiminizi terletmeyen, rahat hareket etmenizi sağlayacak türdeki kumaşlardan yana kullanmanızı öneririz. Aksi halde oldukça rahatsız bir gün geçirmenin sıkıntısı size yetecekte artacaktır, üstelik bunun yanında elbisenize olan bakış açınızı da değiştirecek bir ön yargıya da sahip olursunuz. Cıvıl cıvıl bir yaz dileriz.

Bir önceki yazımız olan 3 Adam Ata Demirer 16 Mayıs 2015 başlıklı makalemizde 16.05.2015 3 Adam, 3 Adam 16 mayıs 2015 ve 3 Adam ata demirer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *