«
Pull and Bear 2016 indirim günleri

Pull and Bear’da son günlerde %30’a kadar varan büyük indirimler devam ediyor. Özellikle de bayan ceket modellerinde erkek reyonunda çok büyük indirimler bulunuyor. Pull and Bear, kaliteli ürünlerini, son günlerde herkesin alabileceği fiyatlara müşterilere sunuyor. Her tarza ve zevke uygun modelleri içinde barındıran bu marka, sık sık ürünlerinde büyük indirim sunuyor. 2016 kış kreasyonunda yer alacak pek çok kıyafeti mont, pantolon, ceket, elbise, etek ve bluzler %30’a varan indirimlerle satışa sunuluyor. Orta ve üst gelir grubuna hitap eden ürünleri ile dikkat çeken bu mağaza, zaman zaman uyguladığı büyük indirim oranları ile alım gücü kısıtlı olan kişilerin de rahatlıkla alışveriş yapmasını sağlıyor.

Pull and Bear, yediden yetmişe herkesin zevkine ve tarzına hitap eden modeller üretmesi sayesinde bu sezon da gözde olmayı başardı. Yeni sezon ürünlerinde ise en çok, elbise ve tekstil modelleri alıcılarını bekliyor.
Kalitesi ile dikkat çeken onlarca farklı ürünü, Pull and Bear’da bulabilirsiniz. Pull and Bear’ın çok fazla yerde mağazası bulunmamasına rağmen kısa süre içinde ilgililerin dikkatini çekmeyi başardı. Birçok kişi bu markadan alışveriş yapmak için İstanbul ve İzmir yollarını aşındırıyor ve indirim günlerini yakından takip ediyor. Size uygun en uygun modelleri ve doğru renkleri Pull and Bear’da bulabilirsiniz.

Yapacağınız kombinlerle tüm gözleri üzerinize çekebilir ve kimsede olmayan en şık parçaları kullanmaktan gurur duyabilirsiniz. Genç ve dinamik bir kadro ile çalışan Pull and Bear, modayı yakından takip ediyor ve en trend modelleri ve renkleri müşterilerine sunuyor. En tarz ve klas parçaları bir arada görebileceğiniz bu marka her zaman farklı ve şık olmanız için durmadan çalışıyor.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *