«
2017-mavi-indirim-ne-zaman

                Jeans denilince aklımıza en büyük jean mağazası olan Mavi gelir. Herkes gibi sizin de sadece bir kaç günlük indirim ne zaman diye merak ettiğinizi biliyorum. Bende bunun için bir araştırma yaptım sizin için 2017 Mavi Jeans indirim günleri araştırdım. Mavinin daha çok gençlere hitap ettiğini biliyoruz fakat tarz sahibi olmak isteyen her yaştan insanında uğrak yeri olmaya devam ediyor. Mavi jeans’ı artık her semtte her alış veriş merkezinde bulabilirsiniz. Tarz olmak artık sadece Mavi’ye gitmek kadar kolaydır. Hem de birçok üründe indirimi yakalama fırsatına sahip olun. Yeni yıla tarz sahibi olarak girmek için daha ne bekliyorsunuz haydi sizde Mavi’ye.

mavi-2017-etek-modelleri

            Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım anlattı, 2017 Mavi Jeans indirim günleri bizden öğrenip hemen Mavinin yolunu tutmuş. 2017’nin moda rengi siyah bunu artık bilmeyen yoktur. Dikkat ediyorsanız eğer Mavide indirim gruplarında veya indirim olmayan ürünlerde, gri ve siyah renklerinin hakim olduğunu görebiliriz bunun yanı sıra mavi kendi özgün renklerinden asla vazgeçmez çünkü artık mavi kendi rengini yıllar önce oluşturarak müşterilerine bunu beğendirdi. Fakat modadan asla kopmadı ve her zaman modada en önde durmayı bildi.

2017-mavi-bayan-jean-modelleri

            Bu sebep ile Mavi her zaman en çok tercih edilen olma yolunda her zaman en öndedir. Mavi geçtiğimiz günlerde indirim yapmıştı fakat neredeyse kimsenin haberi olmadı ama dikkat ettiyseniz biz internet hesabından duyurdu ve herkes gidip kırmızı etiketli ürünleri buldu ve neredeyse normal fiyatının yarısında ürün aldı. Siz de bizim aracılığımız ile Mavi hakkında güncel gerçek indirim günlerini alabilirsiniz. Artık indirimleri kaçırdığınız için üzülmenin zamanı geçti. Ve indirim ne zaman diye aklınıza geldiğinde hemen sitesine girip öğrenebilirsiniz

mavi-2017-kazak-modelleri

            Her zaman olduğu gibi Mavinin Jeanleri çok moda sizde eğer onları indirimli almak istiyorsanız mağazasına gitmeniz gerekiyor. Mavinin online sitesinden alış veriş yapmak istiyorsanız takipte kalın çünkü indirim başlar başlamaz ürünler bitiyor hızlı olan ve takip eden indirimlerden faydalanıyor. Duymayan kalmadı sanırım Mavi Türkiye’de online alışveriş sitesini açtı. Şimdi www.mavi.com.tr adresine girerek indirimli alış verişe başlamak artık sadece parmaklarınızın ucunda. Mavinin indirim kodları olsun ya da olmasın her zaman daha indirimleri yakalayabilirsiniz.

2017-mavi-indirim-kodu

Sezon indirimli ürünlere gitmek için tıklayınız…

Tüm indirimlerden haberdar olmak için yorum bırakabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. SEda

    İndirim bekliyoruz

  2. nuri

    indirim ne zaman ?