«
alsancakta-moda-gunleri-2016

2018- 2019 senesinin erkek ve kadın modası nasıl olacak? Hangi renkler tercih edilecek? 2018 ve 2019 senesine renkli elbiseler ve kıyafetler tesir edecek. Kalem etekler, kotlar, bluzlar ilgi çekmeye devam ediyor. . 2018 ve 2019 yılına ait moda stilleri size özel araştırıldı.

Her sene değişik renklerde değişik modeller de kıyafetler tarz oluyor. Moda trendlerin hızına yetişebilmek olabildiğince zor. Moda tutkunları kadınlar bu trendleri çok yakından takip ederek uyum sağlarlar. Peki 2018 senenin modası ne olacak? 2018 -2019 senesinde hangi tarz kıyafetler tercih edilmeli? 2018 seneninın en en çok tercih edilen rengi ne olacak? Bu soruların cevabını sizler amacıyla araştırdık…

Modanın ileri markaları koleksiyonlarını podyumlara serince bu sezonun sonbahar-kış trendleri belli oldu. Son senearda karşılaştığımız işlemiş senelere dönüş modası bu sezonda değişik yorumlar ile eş güdümlü aramızda olacak. Bu kış başka kışa nazaran çok daha renkli geçeceğe benziyor. Bu kışın moda trendleri cıvıl cıvıl renkler ile dolu… Siyahlar ile galiba bu sezon vedalaşıyoruz.

2018 kış modasının en nadide parçalarından biri kadife kumaşlar olacak. Daha renkli ve canlı renklerin tercih edildiği bu sezonda, gene öncülük kırmızı da gözüküyor. Mor, haki, sarı ve pembe renkleri de kırmızının peşinden geliyor. Bu renkli kış trendleri, geniş kollu yün kazakları da sarmış halde ve işlemiş senelere olan hasretimizi göstermezsek olmaz tabi… Nakış modası geri döndü. Bu kışın farlı çoraplar ile eş güdümlü olabildiğince renkli ve dinamik geçeceği ön görü ediliyor.

2018 – 2019 senesi moda trendleri nelerdir?

Kış aylarının soğukları kırmızının ısısı ile geçeceğe benziyor. Kırmızı uzun çizmeler, pardesüler ve kırmızı kadife parçalar vitrinlerde yerlerini almaya başladılar. Bu kış kırmızı parçaları çok çok göreceğe benziyoruz.

2018 senesinde renkli çoraplarla da çok karşılaşacağız. Bu senenin çorap modası renk renk, simli ve taşlı çoraplar ile dolu. Bu çorapları değişik ayakkabı modelleri ile ister spor, ister classic bir ayakkabı ile kombinlemeniz size marjinal ve şık bir hava katacaktır.

Gangsterler çağı bütün süratiyle bu sezonda da bizler ile eş güdümlü olmaya devam ediyor. Pinstripe çizgilerin incesi kalını fark etmiyor ve aklınıza gelebilecek fazlası giyim parçasında kendini gösteriyor. Pinstripe tüketimi daha çok koyu renklerde görülüyor.

Oversized üstler bu sezon bizler ile eş güdümlü olacak. Esasında bu tarz üstleri depresyon hırkalarına benzetmemiz mümkün. Üsbütünüze birkaç vücut büyük gelen fakat olabildiğince hoş ve marjinal bir hava sergileyen bu parçalar hem rahat hem de şık bir görüntü sağlayacak.

80’li senesinin oldukça tesirsinde kalan bu trendle kollar resmen bir aksesuar gibi ilgi çekiyor. Bu modaya Fahriye Evcen modası demek pek de hatalı olmaz gerçekte. Abartılı ve şişkin görünen kol ayrıntıyı 2018 modasının en ilgi çeken trendleri arasında.

2018 kış modasının en maskulen trendi grup elbise diyebiliriz. Takım elbiseler, büro tipi giyim bu sene en çok tercih edilen stil olacağına benziyor.

Slogan kıyafet modası geride bıraktığımız sezonda bulunduğu gibi bu sezonda tasarımcıların tercihi oldu. Çoğunlukla üst giyimlerde ruh durumunu ya da şahsi seçimlerini belirleyen net yazılar tercih edildi. Bu sezonda da özlü sözler bizler ile eş güdümlü olacak.

Bu sezonda en çok karşılaşacağımız parçalardan biri kadife parçalar olacak gibi görünüyor. Gerek classic tipi lüzum spor tipi olsun her tarza hitap edebilecek şekilde geliştirilmiş kadife parçalar bu kışın en güzel seçimlerinden olacaklar.

Puf montlar gerçekte çok uzun vakittir bizler ile eş güdümlü, yeni sezonda tasarımcıların değişik tarzlar eklenerek seçimleri arasına girmeyi gene başardı.

Bu sezonun bir başka trend parçası ise plastik modasıdır. Yağmurluk tipinde geliştirilen bu trendler ayakkabılarda, çantalar da ve üst ceketler de tercih edilmektedir.

Kollarda kürk ayrıntıyı bu sezon çok ilgi çekiyor, çok konuşuluyor. Volümlü kollar dışında tamamıyla düzmece kürkten meydana gelen kol ayrıntıyı sezonun en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *