«
mavi 2019 indirim günleri

Küresel moda kavramını gündeme ilk getiren marka olan Mavi Türkiye’de olduğu gibi, Dünya’nın çeşitli bölgelerinde de modaya yön veriyor. Hazır giyim sektörünün en eski firmalarından olan Mavi’nin denim ürünleri özellikle gençlerin ilgi odağı halinde. Firma geniş bir müşteri kitlesine sahip olmakla birlikte, müşterilerini önemseyerek bunu her fırsatta gösteriyor. 2019 mavi indirim günleri için beklemenize gerek yok.

2019’a girmeden Mavi’nin enflasyona inat yaptığı indirimden faydalanabilirsiniz. Her fırsatta müşterilerine değer verdiğini kampanyaları ile gösteren firma 17 Ekim ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında seçili ürünlerde indirim uyguluyor. İndirim sloganı ise ‘’Enflasyonla Topyekün Mücadele’’ olarak ön plana çıkarılıyor.

Kadın, erkek ve çocuk giyiminde modayı yakından takip ederek sezona uygun trendleri ön plana çıkaran Mavi her zevke hitap etmeye çalışıyor. Özellikle günlük yaşamda rahatlığı sevenler için Mavi’nin denim parçaları oldukça ideal. Hem rahat, hem de tarz görünmek istiyorum diyorsanız Mavi indirim tarihleri ile yakından ilgilenerek gardırobunuzda kaliteye yer verebilirsiniz. Kalitesi tartışılmaz olan firmanın fiyat skalası biraz yüksek. O nedenle kaliteli giyinmek isteyenler için Mavi’den alışveriş yapmanın en iyi yolu indirimler. İndirim günlerinde fiyatlar neredeyse yarıya kadar düşüyor. Siz de bu süreçte önceden beğendiğiniz birçok parçayı daha uygun fiyata satın alma şansı yakalayabilirsiniz.

Türkiye pazarında önemli bir konuma sahip olan Mavi ürünlerini severek kullanıyorsanız indirim günlerinde kaçırılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. Pahalı diye almaya cesaret edemediğiniz ürünlerden bir değil, birkaç adet almanızı sağlayacak yüksek indirimler yakalayabilirsiniz. Modaizle.com sitemizi takip ederek Mavi indirim günleri hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi önemli isimlerle çalışan Mavi denim modasında en yeni trendleri ayağınıza getiriyor. Siz de moda trendlerini takip ederek yorulmaktansa Mavi indirimlerinden faydalanarak tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2023 - 2024 Zara indirim günleri belli oldu başlıklı makalemizde 2022 zara indirim, trendyol zara ve Zara İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *