«
Abbas-Güçlü-İle-Genç-Bakış

Abbas Güçlü’nün bugün çok özel ve değerli bir konuğu var. Komşu ülkemiz Azerbeycan’ın millet vekillerinden Ganire Paşayeva konuk oluyor Genç Bakış programına. Bu işlere ilk girdiğinde bir televizyon muhabiri olan Ganira’nın kitabı Tarihe adını yazan kadınlar adlı kitabı ve millet vekilliğe uzan hayat hikayesi ile bu akşam Abbas Güçlü ile Genç Bakış televizyon söyleyşi programında olacaklar.

Ganire Paşayeva genç bakış programında özet olarak, Türkiye’nin Azerbeycan ile olan ülke ilişkileri hakkında konuşacaklar. Türkiye – Azerbaycan- Ermenistan ülkeler arasındaki iletişim ne durumda ve gelecek neyi gösteriyor. Tanap nedir ve ne zaman gündeme gelecek ve var olacak. Ermeni Diasporası yeni yıl hedefleri neler olacak. Soykırım 100. yıl iddiaları doğrumu ve onaylanırsa Türkiye-Azerbaycan-Ermenistan-Rusya iletişimi ne duruma bağlanacak. Karabağ sorunu ve Hocalı katliamı ne zaman dile getirilecek ve neden tartışılmıyor.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *