Aşkın Bedeli 308. Bölüm 06 Şubat 2015 Özeti

Osman’ın Kötü haberlerini duyan Fatma deliye döner. Aşkın Bedeli dizisinin bugünkü yani 308. bölümde neler oluyor. 06 şubat 2015 haftanın son bölümündeki olaylar şöyle; Faruk çabucak iyileşerek endine gelir ve bu durum Hikmetin ve şimalin korkmasına neden olur çünkü gerçekleri anlatabilecektir. işler buraya kadar gelmişken ikiside vazgeçmek istememektedir. İkinci plan olarak Şimal’in tilki bir planı vardır.

Poyraz Sedef’ten haber alamadığı her dakika daha da sinir stres olmaktadır. Derken Poyraz ve arkadaşları bir anda çıkagelirler. böylelikle Sedef’te artık rahatlar. Poyraz ve Sedef bir araya geldikten sonra artık moda sitesini takip edeceklerdir. Emir hayrigillerle elmasgilleri alarak güzel bir kebapçıya götürür. Fatma oğlu Osman ile ile ilgili kötü haberi alınca hayriyegillerin üstüne yürümeye karar verir.

Bir önceki yazımız olan Nursel’in Mutfağı 06 Şubat 2015 Maraş başlıklı makalemizde Nursel'in Mutfağı, Nursel’in Mutfağı 6 şubat 2015 ve Nursel’in Mutfağı maraş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.