«
Aşkın Bedeli 329. bölüm

Hala ve Fatma Sedef’e iyi davranmaya başlamıştır, fakat bu iyi davranmanın altında kötü niyet olduğunu hisseden Sedef durumu kendince takibe almaya karar verir. 9 mart 2015 pazartesi Aşkın Bedeli 329. bölüm özetinin devamı aşağıdaki gibidir;

Sedef’in ölüm ve cinayet olayı ile ilgilenen adli tıp uzmanı ölmüştü biliyorsunuz, Poyraz ise bunu yapan kişileri bulmaya çalışıyor. Aşkın Bedeli dizisinde, Poyraz tüm roparlara ulaşmaya çalışırken bu durumdan muzdarip olan Nihat, herşey açığa çıkmadan tanıkları yok etme planı yapar. Gülnara Emir’e sormadan bir çok şeyi ailesine yetiştirmişti, Emir şimdi Günara’yı tembihler ve kimseye bişey anlatma der. Aşkın Bedeli 329. bölüm, Emir hasta olduğu için Gülnara çalışmak ister. Tam da bunu öğrenen Elmas, Gülnara ve Emir’in arasına taş koymaya çalışır. Rüstem ve Yaman EMir’i yok etmek için ciddi bir plan tasarlamaktadırlar bakalım bu durum neyle sonuçlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evleneceksen Gel 6 Mart 2015 başlıklı makalemizde Evleneceksen gel, Evleneceksen Gel 06.03.2015 ve Evleneceksen Gel 6 mart yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *