«
Ne Zaman Alışveriş Yapılmalı 2016

Hepinizin iç sesini duyar gibiyim, keşke avm gezerken son anda değilde çok önceden yapılacak indirimleri öğrensem de alışveriş için en uygun zaman ne zaman diye düşünmeden mağazalara gidip alışveriş yapabilsem. Biz her sezon olduğu bu sezonda alışveriş için yapılacak en uygun zamanı sizler için yazıyoruz.

En güzel moda sitesi olan modaizle.com’da tüm şehirlerimizdeki AVM’ler de nerede ne zaman indirim var ve yılın ilk indirimleri ne zaman başlıye size biz haber veriyoruz. Sitemizde geçtiğimiz günlerde inditex grubunun indirimlerini duyurmuştuk ve binlerce kişi Zara gibi mağazaların ne zaman indirime gireceğini öğrenmişti. Şimdi bu yazımızda size indirimlerin yanı sıra alışveriş yapmak için en doğru zamanın ne zaman olduğunu açıklayacağım.

Alışveriş ne zaman yapılmalı;

  1. Alışveriş haftaçi yapılmalı.
  2. Alışveriş indirim günlerinde yapılmalı.
  3. Alışveriş günün ilk saatlerinde yapılmalı.

Önerilerime kulak veren herzaman kazanır. O nedenle sitemizde sürekli takipçilerden olun ve bize yorum bırakın sizin de indirim günlerinden haberiniz olsun. Önümüzdeki günlerde 2016 Sevgililer günü alışveriş indirimleri ile ilgili bilgileri paylaşacağım. Hangi mağaza hangi gün indirime girecek. Kimi mağaza 14 şubat 2016 günü indirime girecekeken kimi daha önce girebiliyor bunu ancak beni izleyerek öğrenebilirsiniz. Sevgilerle…

Bir önceki yazımız olan 2016 Moda Sitesi İndirimleri başlıklı makalemizde 2016 alışveriş indirim, 2016 inditex indirim ve 2016 moda sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. betül genç

    Merhaba bende indirim günlerinden önceden haberdar olmak istiyorum.